Kategorie

Konto

Koszyk

Jaka bieżnia do 2000 zł?

Opublikowano: wrz 01,2021 15:01

Jaka bieżnia do 2000 zł.jpg

Bieżnia to urządzenie, z którego korzystać można nie tylko na siłowni. W sklepach dostępne są różnego rodzaju sprzęty przeznaczone do użytku domowego. Podpowiadamy, którą bieżnię do 2000 zł warto kupić.

Bieżnia do 2000 zł. Którą kupić?

Jaka bieżnia do 2000 zł sprawdzi się najlepiej? Godną polecenia bieżnią do 2000 zł dostępną na Arena.pl jest Vida XL. To składany model wyposażony w wyświetlacz LCD 3”, na którym można sprawdzać prędkość biegu, przebyty dystans, czas treningu oraz spalone kalorie. Posiada duży pas biegowy o wymiarach 100 x 34 cm oraz wygodne uchwyty. Bieżnia wyposażona jest również w pas bezpieczeństwa, który sprawia, że w sytuacji awaryjnej natychmiast się zatrzymuje. Maksymalne obciążenie to 100 kg. Vida XL pozwala biegać z prędkością od 1 do 6 km/h. Po zakończonym treningu można ją z łatwością złożyć i schować na przykład pod łóżko.

Dużą popularnością cieszy się bieżnia elektryczna do 2000 zł Zipro Start. Posiada czytelny ekran z niebieskim podświetleniem, który prezentuje najważniejsze parametry, takie jak aktualna prędkość, czas ćwiczeń, przebyty dystans oraz spalone kalorie. Urządzenie oferuje 24 programy treningowe, w tym indywidualne lub do spalania tłuszczu. Znajdujące się na uchwytach dotykowe czujniki pozwalają na bieżąco rejestrować puls. Sterowanie prędkością ułatwiają przyciski bezpośredniego wyboru zlokalizowane na konsoli oraz regulacja znajdująca się na prawej poręczy. Bieżnia oferuje prędkość w zakresie od 0,8 do 14 km/h. Korzysta ona z bezawaryjnego silnika o mocy 2,5 KM. 

Urządzenie z kategorii fitness i siłownia ma wbudowane głośniki oraz gniazdo do podłączania smartfona lub innego urządzenia audio. Pozwala to na trening w rytm ulubionej muzyki. Komfort w czasie ćwiczeń gwarantują również praktyczne uchwyty na bidon. Świetnie sprawdzają się 3 poziomy ustawienia nachylenia pasa, które pozwalają zwiększyć intensywność treningu i mocniej zaangażować do pracy mięśnie nóg.  Nie sposób nie wspomnieć również o systemie amortyzacji Air Cushion składającym się z 2 amortyzujących poduszek powietrznych. Skutecznie redukuje on obciążenie stawów podczas biegania i chroni przed powstawaniem urazów. Dzięki kółkom transportowym, urządzenie można wygodnie przestawiać z miejsca na miejsce. 

Jaką bieżnię wybrać w cenie 2000 zł? Sprawdź te modele

Jaką wybrać bieżnię? Wiele zależy od tego, czy interesuje nas bieżnia mechaniczna czy bieżnia elektryczna. Bieżnia domowa pierwszego typu posiada mechanizm opierający się o samodzielne wprawienie pasa biegowego w ruch przez użytkownika. W przypadku bieżni elektrycznych, wspomniany powyżej element uruchamia się dzięki silnikowi. Jaką bieżnię kupić? Przy zakupie bieżni składanej, pod uwagę warto wziąć oferowane przez nią programy treningowe. Najczęściej jest to pomiar przebytego dystansu, czasu treningu oraz spalonych kalorii. Jaką bieżnię wybrać? Aby nadawała się do biegania, powinna posiadać silnik powyżej 2 KM.

Bieżnia a ceny

Bieżnie to urządzenia, na zakup których mogą sobie pozwolić nawet te osoby, których budżet jest mocno ograniczony. Na Arena.pl dostępna jest niejedna bieżnia do 500 zł. Przykładem takiego urządzenia jest model 90884V12. Posiada kółka, które ułatwiają jej transport oraz regulowane nóżki pozwalające na wygodne ustawienie optymalnego kąta biegania. Bieżnia jest wyposażona w czytelny monitor prezentujący parametry, takie jak prędkość, czas treningu, przebyty dystans oraz spalone kalorie. Do jej zalet można zaliczyć również antypoślizgową powierzchnię oraz pas bezpieczeństwa.

Na Arena.pl znaleźć można także bieżnię do 1000 zł. Osobom, które lubią bieganie, polecić możemy bieżnię elektryczną do 1000 zł Eliton ES — M15B. Urządzenie zostało wykonane z wytrzymałej stali hartowanej, dzięki czemu gwarantuje bezpieczny, komfortowy trening. Bieżnia posiada wyświetlacz LCD, zintegrowany komputer pomiarowy oraz antypoślizgowy pas. Po zakończonym treningu fitness można ją szybko i wygodnie złożyć. 

Arena.pl oferuje także bieżnie do 1500 zł oraz bieżnie elektryczne do 3000 zł.

Jeżeli jesteś miłośnikiem biegania, koniecznie zajrzyj na naszego bloga! Dowiesz się z niego między innymi, jaka bieżnia treningowa do domu sprawdzi się najlepiej, jak ćwiczyć na bieżni, bieżnia jaka wybrać, czy bieganie odchudza, jaki krokomierz do biegania, jak dobrać legginsy do biegania, jaki zegarek do biegania kupić, jak wybrać odzież do biegania, jaka maseczka na rower i do biegania, jakie buty do biegania damskie warto kupić, jakie buty do biegania w terenie zagwarantują komfortowy, bezpieczny trening oraz jakie buty do biegania po asfalcie można znaleźć na Arena.pl.

Jeżeli zainteresował cię ten tekst, przeczytaj więcej:

Piłki treningowe

Odżywki przedtreningowe

Worki treningowe

Akcesoria treningowe

Ćwiczenia z gumą

Worek treningowy dla dzieci

Jakie ćwiczenia na płaski brzuch

Jak się ubrać na fitness