Steppery

Cena


Maksymalna waga użytkownika (kg)

  pokaż

  Marka

   pokaż

   Cechy oferty


   Czas realizacji zamówienia

   więcej

   Steppery – proste urządzenia wzmacniające mięśnie


   Teraz nie tylko na siłowni dostępne są steppery – bez problemu można zamówić je do domu. Nie kosztują dużo i nie zajmują wiele miejsca, a pomagają w skutecznym wzmocnieniu dolnych partii ciała. Odpowiednie modele sprzyjają również rozwojowi mięśni górnych części ciała, a w szczególności rąk. Wygląd sylwetki można poprawić bez większego trudu, jeżeli stepper jest wykorzystywany systematycznie. Jego zaletą jest to, że można na nim ćwiczyć, na przykład oglądając równocześnie telewizję. 

    


   Zaawansowany stepper skrętny – jeszcze efektywniejsze ćwiczenia


   Ćwiczenia na zwykłym stepperze przypominają wchodzenie po schodach, ale stepper skrętny umożliwia dodatkowo wykonywanie skrętów tułowia. Stawanie na stepper skrętny zapewnia efekty w postaci smuklejszej talii. Wiele zależy jednak od intensywności i częstotliwości ćwiczeń, a także posiadanej tkanki tłuszczowej i diety. 


   Stepper z linkami – zaangażowanie większej partii mięśni


   Decydując się na stepper z linkami, zapewniasz sobie jeszcze lepszy trening, ponieważ dodatkowo pracuje górna część tułowia i pobudzane są mięśnie rąk, ramion i klatki piersiowej. Mocniej pracują także mięśnie brzucha. 


   Sprawdź, co daje stepper 


   Lista tego, co daje stepper, jest całkiem długa, ponieważ nie tylko wpływa na ogólną poprawę kondycji, ale również sprzyja utracie wagi i ujędrnieniu ciała. Pomaga w walce z cellulitem i wzmacnia stawy oraz kości. 

   Powered by
   Beyond
   New Connect
   PayU
   SGB
   Mastercard