Bieżnie

Cena


Maksymalna prędkość (km/h)

więcej

Maksymalne nachylenie (%)

więcej

Marka

więcej

Rodzaj bieżni

  pokaż

  Cechy oferty


  Czas realizacji zamówienia

  więcej

  Bieżnie do domu

  Bieganie – najbardziej naturalny dla człowieka sport, doceniany od lat za doskonałe efekty treningowe i korzystny wpływ na cały organizm. Od lat najlepsza metoda na rozwijanie kondycji, utrzymywanie ciała w dobrej formie, a przy tym idealny sposób na wyzwolenie endorfin – hormonów szczęścia. A co, jeśli moglibyśmy zaserwować sobie dawkę pozytywnej energii każdego dnia w domowym zaciszu? Wybierając bieżnię do domu, mamy możliwość ćwiczenia w najdogodniejszych warunkach – we własnym domu, bez wychodzenia, bez karnetów na siłownię, niezależnie od pogody. 

   

  Bieżnie do biegania – trening aerobowy w zaciszu własnego domu

  Bieżnie do biegania możemy podzielić na magnetyczne i elektryczne. Bieżnia elektryczna pozwala na znacznie łatwiejsze sterowanie parametrami treningu, niż bieżnia magnetyczna, napędzana bez zasilania elektrycznego, jedynie ruchem użytkownika. Dla początkujących biegaczy z pewnością bieżnia elektryczna będzie wygodniejszym rozwiązaniem.

  Bieżnie do domu – jaką kupić?

  Zdecydowałeś się zakupić bieżnię do domu – doskonale! Pamiętaj jednak, że przed zakupem warto rozważyć kilka kwestii. Po pierwsze – amortyzacja. Podobnie jak w przypadku profesjonalnego obuwia do biegania, również przy wyborze bieżni ważne są jej parametry amortyzacyjne. Bieganie może być bardzo obciążające dla stawów, więc by uniknąć kontuzji, wybierz nowoczesną bieżnię z systemem amortyzującym. Po drugie – w zależności od tego, ile miejsca możesz przeznaczyć na bieżnię, zwróć uwagę, czy urządzenie posiada możliwość składania i łatwego przenoszenia (np. czy jest wyposażone w kółka). Wybierając bieżnię do domu, nie można również zapomnieć o jej podstawowych parametrach treningowych, tj. maksymalne tempo biegu, moc silnika, regulacja kąta nachylenia pasa biegowego oraz liczba programów treningowych. 

  Bieżnia elektryczna – nowoczesne rozwiązania poprawiające komfort biegu

  Nowoczesne bieżnie są wyposażone w różne programy biegowe, począwszy od pozwalających zredukować tkankę tłuszczową, poprawić wydolność oddechową, po programy sportowe nastawione na osiąganie celów. Zautomatyzowane bieżnie dostępne w ofercie Arena.pl są wyposażone w komputery analizujące parametry biegu – prędkość, liczbę spalonych kalorii, tętno czy pracę serca. Najbardziej zaawansowane technologicznie urządzania automatycznie dostosowują prędkość do ruchu użytkownika i inteligentnie odpowiadają na zmiany tempa biegu – to wygodne rozwiązanie dla profesjonalnych użytkowników. 


  Kupując na Arena.pl zyskujesz bezpieczeństwo transakcji i pewność, że produkt jest najlepszej jakości. W trosce o Twoje doświadczenie zakupowe weryfikujemy dostawców pod kątem wiarygodności oraz reputacji. Ponadto oferujemy program ochrony kupujących, abyś mógł bez obaw cieszyć się zakupami. Sprawdź nas!


  Powered by
  Beyond
  New Connect
  PayU
  SGB
  Mastercard