Kamery sportowe

Cena


Ekran LCD

więcej

Kąt widzenia

więcej

Marka

więcej

Prędkość nagrywania (k/s)

więcej

Rozdzielczość filmów

więcej

Typ matrycy kamery

  pokaż

  WiFi

  więcej

  Cechy oferty


  Czas realizacji zamówienia

  więcej

  Kamery sportowe

  Kamera sportowa to obecnie bardzo popularny gadżet wykorzystywany przez wiele osób uprawiających sport czy po prostu lubiących aktywny tryb życia. Co trzeba o niej wiedzieć i jak znaleźć tanią kamerę sportową? 

  Kamery sportowe 4k

  Bardzo ważną cechą kamer sportowych jest format nagrywanego obrazu. W ostatnich latach standardem w tej kwestii było Full HD. Obecnie jednak coraz więcej dostępnych jest kamer sportowych 4k (Ultra HD), które są też z każdym miesiącem tańsze. Wybierając urządzenie dla siebie, warto jednak pamiętać, że oprócz formatu ważna jest też płynność obrazu, która dla sprzętu HD powinna wynosić 60-120 fps, a dla 4k – minimum 30 fps.

  Kamera na rower… i nie tylko!

  Wybierając kamerę sportową na rower, bardzo dużą uwagę trzeba zwracać na możliwości jej mocowania. Szczególnie dotyczy to np. sprzętu używanego przez rowerzystów. Aby skutecznie zamontować kamerkę rowerową, niezbędne są odpowiednie złączki, które zapewnią sztywność całej konstrukcji podczas jazdy w każdych warunkach. Ciekawym rozwiązaniem są też kamery sportowe na kask.

  Kamera sportowa wodoszczelna

  Oczywiście sposobów na wykorzystanie kamery sportowej jest mnóstwo. Niezależnie od naszego pomysłu, warto się mimo wszystko wyposażyć w wodoszczelną kamerę sportową, która zdecydowanie poszerzy nasze możliwości. W zależności od klasy zabezpieczeń pozwoli bowiem na filmowanie w deszczu czy nawet pod wodą!

  Kamery sportowe ze stabilizacją obrazu

  Inną przydatną funkcją kamer sportowych jest stabilizacja obrazu. Pozwala ona na utrzymanie dobrej jakości obrazu nawet w ruchu i przy dużych wstrząsach – co jest dość typowe dla aktywności sportowej niezależnie od jej charakteru. Kamery sportowe stabilizujące obraz są więc w praktyce niezbędne, jeśli materiały chcemy pokazywać szerszej grupie odbiorców.

  Kamera sportowa – jaką wybrać?

  Wiele osób zastanawia się, jaką kamerę sportową kupić. Niestety sam wybór nie jest sprawą łatwą. Co ważne, wyżej wymienione cechy to nie wszystkie, na które trzeba zwracać uwagę. Ważna bowiem jest też wytrzymałość baterii, pole widzenia obiektywu, możliwość robienia zdjęć, filmowania o zmierzchu i w nocy czy też pojemność i rodzaj stosowanych kart pamięci. Często też ostateczna decyzja o wyborze kamery sportowej związana jest po prostu z jej ceną.

  Kamery sportowe do 300 zł

  Czy za 300 zł da się kupić kamerę sportową? Oczywiście, że tak! I co więcej, wcale nie musi to być sprzęt o bardzo słabej jakości. W cenie tej nabyć można już bowiem wiele niezłych kamer sportowych ze średniej półki, które będą posiadały większość najważniejszych funkcji.

  Kamery sportowe do 500 zł

  Jeśli jednak potrzebujemy bardziej zaawansowanych rozwiązań, to powinniśmy się rozejrzeć za kamerami sportowymi do 500 złotych. Oferują one bowiem jeszcze większe możliwości i gwarantują doskonałą jakość obrazu, dzięki czemu nadają się do naprawdę wymagających zastosowań.

  A gdzie najlepiej kupić tanie i dobre kamery sportowe? Na pewno warto spróbować na stronie Arena.pl!
  Powered by
  Beyond
  New Connect
  PayU
  SGB
  Mastercard