Hantle

Cena


Marka

więcej

Waga hantli (kg)

więcej

Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Hantle

Chcesz w końcu zadbać o wysportowaną sylwetkę, ale nie masz czasu na siłownię? Postaw na domowe ćwiczenia z wykorzystaniem zestawu hantli. Te proste przyrządy umożliwiają przeprowadzenie treningu, angażując wszystkie partie mięśni górnych części ciała – ramion, przedramion, pleców, klatki piersiowej, lędźwi, a nawet brzucha. Wykorzystując obciążenie hantli z powodzeniem możesz ćwiczyć także mięśnie ud i łydek. 

 

Arena.pl oferuje narzędzia o różnym obciążeniu – od 1 do 24 kg. Dzięki temu dostosujesz obciążenie do aktualnego etapu treningu. Proponujemy hantle o różnym przeznaczeniu i kształcie – kettlebelle, sztangi, gryfy. Hantle wykonane są ze stali, żeliwa, cementu, neoprenu oraz winylu. Zaprojektowane zostały z troską o komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo podczas treningu.

Hantle bitumiczne czy żeliwne?

Masa bitumiczna oraz żeliwo to dwa najczęściej wykorzystywane do produkcji hantli materiały. Decydując się na wybór któregoś z nich, powinieneś rozważyć kilka kwestii. Po pierwsze to, jaką przestrzeń w swoim mieszkaniu możesz przeznaczyć na siłownię. Hantle żeliwne są mniejsze od bitumicznych, a co za tym idzie zajmują mniej miejsca. Po drugie, na jakim stopniu zaawansowania się znajdujesz. Ze względu na mniejsze wymiary, hantle żeliwne są poręczniejsze. Z drugiej strony, hantle bitumiczne będą lepszym rozwiązaniem dla poczatkującego sportowca, gdyż oferują mniejsze od żeliwnych obciążenia.

Hantle bitumiczne i żeliwne, gryfy i sztangi, 10 i 20 kilogramowe – na arena.pl znajdziesz to czego potrzebujesz.


Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard