Wszystkie kategorie
Moja Arena

Piórnik z wyposażeniem – idealny dla każdego ucznia

Opublikowano: wrz 14,2018 10:54

Piórnik z wyposażeniem – idealny dla każdego ucznia

Wybierając piórnik, musimy przede wszystkim zdecydować – z wyposażeniem czy bez? Oczywiście w dużej mierze zależy to od gustu i upodobań dziecka, a także od jego wieku. Kupując piórnik z wyposażeniem, oszczędzamy sobie sporo zachodu oraz pieniędzy, ponieważ piórniki te są zwykle tylko kilka złotych droższe od piórników bez wyposażenia. Dlatego też piórniki z wyposażeniem polecamy szczególnie do młodszych klas – w starszych uczniowie często dysponują przynajmniej częścią niezużytych jeszcze przyborów. Jaki piórnik z wyposażeniem będzie najlepszy? Podpowiadamy!

Co jest w piórniku?

W piórnikach z wyposażeniem znajdziemy zazwyczaj komplet mazaków i kredek, jeden lub dwa ołówki, zazwyczaj twardości HB, gumkę do ścierania oraz linijkę. Dodatkowym elementem często bywa też notesik. Naszą uwagę powinna zwrócić jakość piórnika. Zwykle zapinane są one na zamek błyskawiczny. Taki zamek powinien być wszyty odpowiednio głęboko, w przeciwnym razie, zapinany i rozpinany wielokrotnie w ciągu dnia, zużyje się po kilku miesiącach.

Wybór piórników na rynku jest ogromny – poniżej zamieszczamy więc kilka propozycji, które sprawdzą się u każdego ucznia:

Piórnik Star Wars

Piórnik z wyposażeniem z bohaterami Star Wars zadowoli wielu chłopców i niejedną dziewczynkę. W środku znajdziemy po dziesięć pisaków i kredek ołówkowych, temperówkę, gumkę i dwa ołówki. Zapinany na suwak, solidnie wykonany piórnik zniesie niejeden upadek.

Piórnik z wyposażeniem Kraina Lodu

Kredki, ołówki, flamastry,  temperówka, gumka, linijka, plan lekcji i notesik. To wszystko znajdziemy w dwukomorowym piórniku z wyposażeniem z serii Kraina Lodu. Ta disneyowska bajka skradła serca wielu małych i trochę większych dziewczynek, a dobra jakość piórnika i zawartych w im akcesoriów zadowolą i użytkowniczkę piórnika, i jej rodziców.

Piórnik z wyposażeniem My little Pony

Ten dwukomorowy piórnik z bohaterami serii Mój Mały Kucyk nadrukowanymi na przedniej i tylnej stronie pomieści komplet mazaków, kredek, ołówki z gumką, temperówkę, gumkę do mazania i notesik, z motywami  z tej popularnej bajki. Dwie oddzielne komory ułatwiają utrzymanie w piórniku porządku.

Piórnik Minionki

Piórnik z Minionkami to  świetny prezent zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Minionki rozweselą, poprawią humor i wprawią w dobry nastrój, a świetnej jakości przybory szkolne pomogą tworzyć piękne prace plastyczne.

Piórnik Angry Birds

Szkolny piórnik rozkładany z wyposażeniem, z bohaterami serii Angry Birds to świetny prezent dla chłopca chodzącego do szkoły podstawowej. Zawiera wszystko to, co jest niezbędne na lekcjach, jest trwały i solidny, a gdy się pobrudzi, można go nawet prać. Całe wyposażenie piórnika pochodzi od renomowanej firmy Bambino gwarantującej jakość przyborów szkolnych.

Ile kosztuje piórnik?

Piórnik szkolny z wyposażeniem kosztuje z reguły od dwudziestu kilku do pięćdziesięciu złotych. To dobra inwestycja – cena nie odbiega zbytnio od piórnika bez wyposażenia, oszczędzamy więc na kredkach, mazakach i ołówkach. Jedynym przyborem szkolnym, którego piórniki z wyposażeniem zwykle nie posiadają, jest długopis lub pióro – a to dlatego, że wygodny długopis lub lekko piszące pióro kulkowe powinno być dobrane indywidualnie. Im wygodniej będzie się dziecku pisało określonym długopisem, tym większa szansa, że wyrobi sobie ładny charakter pisma.


Pokaż więcej