Piórniki

Cena


Marka

więcej

Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Piórniki

Jednym z obowiązkowych elementów każdej szkolnej wyprawki są bez wątpienia piórniki dla dzieci. Pozwalają one na wygodne i uporządkowane przechowywanie większości przyborów szkolnych oraz zabezpieczają je przed uszkodzeniem w trakcie transportu czy zgubieniem. Jakie typy piórników znaleźć można obecnie w sprzedaży? Piórniki szkolne

Co jasne, najczęściej kupowane i produkowane są piórniki do szkoły. Warto jednak pamiętać, że produkty tego typu sprawdzą się także w innych sytuacjach – choćby w domu czy podczas pracy. Nie da się bowiem ukryć, że przybory do pisania, rysowania i kreślenia bardzo lubią „rozchodzić” się po różnych miejscach. Piórnik pozwala z kolei na ich uporządkowanie i przechowywanie.

Piórniki młodzieżowe

Mimo że w powszechnym przekonaniu piórnik kojarzy się raczej z wyprawką pierwszoklasisty, to bardzo popularne i przydatne są też piórniki dla nastolatków. Na ogół są one mniej kolorowe i bajkowe, jednak równie użyteczne i przydatne. Warto też zwrócić uwagę, że często fajne piórniki młodzieżowe są dużo mniejsze i posiadają tylko jedną komorę na wszystkie przybory, przez co słabiej nadają się do noszenia większej liczby przedmiotów.

Piórniki tuba

Wspominając o młodzieżowych piórnikach do szkoły warto wspomnieć o rozwiązaniach typu tuba. Piórniki te są niewielkie i z całą pewnością bardzo popularne wśród nastolatków. Piórnik tuba młodzieżowy w kształcie przypomina walec i doskonale sprawdza się do noszenia podstawowych przyborów – jak ołówek, długopis, cyrkiel czy linijka. Co ważne, niezależnie, czy kupisz piórnik tuba czarny, niebieski czy czerwony – możesz mieć pewność, że na pewno będzie zawsze modny i użyteczny!

Piórniki dwukomorowe

Nie zawsze jednak liczba niezbędnych przyborów szkolnych ogranicza się do kilku sztuk. Dlatego też wśród dzieci czy młodzieży mającej dużo wspólnego z plastyką i techniką bardzo popularne są piórniki dwukomorowe bez wyposażenia. Charakteryzują się one większym rozmiarem i podziałem na osobne przegrody posiadające odpowiednie miejsca na wyposażenie. Pozwala to samemu dobrać odpowiednie przyrządy, zachować porządek, a także ułatwia wyszukiwanie np. konkretnych długopisów, ołówków czy kredek. Co nie mniej ważne, z racji odpowiednich zapięć zawartość w piórnikach dwukomorowych nie przesuwa się, przez co zmniejsza się ryzyko ich uszkodzenia.

Piórniki dla dziewczyn

Co warte podkreślenia, piórniki różnią się nie tylko konstrukcją, ale też przeznaczeniem. Przykładowo na rynku bardzo powszechne są typowe piórniki damskie, które często są dużo bardziej kolorowe i ciekawiej zdobione. Dodatkowo niektóre piórniki szkolne dla dziewczynek zawierają też np. bajkowe wlepki czy inne drobne gadżety.

Piórniki dla chłopca

Jeśli istnieją piórniki dla dziewczynek, to oczywiście są też piórniki chłopięce. Na ogół starają się one odpowiadać zainteresowaniom małych mężczyzn, którzy rozpoczynają swoją szkolną przygodę. Piórniki szkolne dla chłopców na ogół są nieco skromniejsze, choć też bez trudu można znaleźć produkty odwołujące się chociażby do postaci z bajek.


Wybierając odpowiedni piórnik dla swojego dziecka przede wszystkim należy jednak patrzeć na jego użyteczność. Jest to szczególnie ważne w przypadku początkowych etapów edukacji, gdy liczba niezbędnych przyborów i wyposażenia jest całkiem duża. Warto też pamiętać, że duży wybór piórników dla dzieci i młodzieży można też znaleźć u nas – na Arena.pl!


Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard