Rowery tradycyjne

Cena


Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

  pokaż

  Rowery dla dzieci

  Jazda na rowerze to nie tylko sport. To coraz częściej sposób na przemieszczanie się, który jest przyjazny dla środowiska, pozwala zaoszczędzić na benzynie czy biletach i przy okazji buduje kondycję. Warto więc wyposażyć swoją pociechę w umiejętność jazdy na rowerze. Konieczny do tego będzie rower dziecięcy, który możesz kupić na Arena.pl i zapłacić za niego jak chcesz – gotówką, blikiem, kartą debetową bądź kredytową albo za pomocą serwisu PayU. 

   

  Rowery dziecięce – na dobry początek sportowej przygody

  Rowerki dla dzieci sprzedawane na Arena.pl mają wiele udogodnień, które sprawiają, że nauka jazdy jest szybka i przyjemna zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Koniec z trzymaniem roweru za siodełko, gdy pociecha nie umie jeszcze złapać równowagi – wygodny prowadnik pozwoli na naukę bez potrzeby schylania się. Z kolei niska rama pozwoli na wsiadanie nawet wtedy, gdy dziecko jest jeszcze małe i nie potrafi wskoczyć na rower.

  Rowerki dla małych dzieci – dlaczego warto je kupić na Arena.pl?

  Zakup roweru to duży wydatek. Decydując się na niego, chcesz mieć pewność, że towar dotrze na czas i w dobrym stanie. Na Arena.pl starannie weryfikujemy sprzedawców. Wszyscy mają zarejestrowane firmy w Polsce, cieszą się dobrą opinią w Internecie i sprzedają wyłącznie nowe towary.

  Rowerki dla dzieci – świetne na prezent

  Nie wiesz, co kupić dziecku na urodziny? Narzekasz, że ciągle siedzi w domu i wpatruje się w smartfona albo tablet? Kup mu rower! Na Arena.pl znajdziesz duży wybór rowerów zarówno dziewczęcych, jak i chłopięcych w atrakcyjnych kolorach i jeszcze lepszych cenach!

  Powered by
  Beyond
  New Connect
  PayU
  SGB
  Mastercard