Plecaki

Cena


Marka

więcej

Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Plecaki szkolne

Tornistry i plecaki do szkoły to z całą pewnością jedne z najważniejszych elementów dziecięcego wyposażenia. Od ich jakości i użyteczności zależy bowiem wygoda i zdrowie pleców dzieci. Z kolei odpowiedni wygląd plecaka zdecydowanie poprawia nastrój nawet najbardziej negatywnie nastawionej do nauki pociechy. 


Plecak szkolny na kółkach

Mówiąc o wygodzie i zdrowiu dziecięcych kręgosłupów warto wspomnieć o plecakach szkolnych z kółkami. Są one niezwykle użyteczną nowością na rynku, choć na pierwszy rzut oka niewiele się różnią od klasycznych plecaków. Uważny obserwator zauważy jednak 2 lub 4 kółka zamontowane na dnie plecaka oraz wysuwaną rączkę. Układ taki pozwala na łatwe i wygodne toczenie takiego tornistra, co jest bardzo wygodne i, jak już wspomniano, nie obciąża pleców.

Plecak szkolny młodzieżowy

Mówiąc o plecakach szkolnych dla młodzieży warto zwrócić uwagę, że są zupełnie innymi produktami inż te przeznaczone dla dzieci. Plecaki szkolne dla nastolatków są bowiem zdecydowanie mniej kolorowe, na ogół jednolite i wyposażone w mniejszą liczbę dodatków, zapinanych kieszeni czy przegródek. Bardzo często też plecak szkolny młodzieżowy dla dziewczyny i chłopaka wykorzystywany jest też na wiele innych sposobów – np. podczas wyjazdów ze znajomymi czy treningów na rowerze.

Plecak szkolny dla dziewczynki

Zdecydowanie największą różnorodność zauważyć można wśród plecaków szkolnych dla dziewczyn. W przypadku młodszych pań wybierać można spośród mnóstwa mniej lub bardziej bajkowych produktów o bogatej kolorystyce. Dla każdego rodzica dużo ważniejsza niż sam wygląd powinna jednak być solidność i użyteczność danego produktu – o czym często zapominają zachwycone przebogatą kolorystyką dzieci.

Plecaki szkolne dla chłopców

Wbrew pozorom wybierając plecak szkolny chłopięcy często także trzeba szukać kompromisu pomiędzy ciekawym i modnym wyglądem a użytecznością i trwałością. Dlatego też, szczególnie wybierając produkt dla mniejszych chłopców, warto dość dokładnie przyjrzeć się jego jakości i sposobowi wykonania. Czasem bowiem te najatrakcyjniejsze wizualnie modele okazują się problematyczne w trakcie użytkowania.

Tornistry

Ciekawą alternatywą dla plecaków są z pewnością szkolne tornistry. Ich cechą szczególną są wzmocnione i sztywne ścianki tworzące sztywną przestrzeń wewnątrz. Sprawia to, że rzeczy włożone do środka są dużo mniej podatne na zgniecenie czy uszkodzenia, a także poprawia komfort noszenia – z tornistra nie będą bowiem wystawać żadne twarde kanty. Dlatego też tornistry do szkoły najpopularniejsze są wśród mniejszych dzieci, dla których wygoda i odpowiedni stan przyborów szkolnych jest szczególnie ważny.

Tornistry dla dziewczynek i chłopców

Co jasne, również tornistry do szkoły dla dziewczynek czy chłopców mogą wyróżniać się wspaniałym bajkowym wyglądem. Jednak i w tym wypadku każdy rodzic powinien sprawdzić, czy dany produkt jest odpowiedni dla jego dziecka. Dlatego też dobrym rozwiązaniem jest zakup plecaków lub tornistrów szkolnych w internecie, np. poprzez platformę Arena.pl – bowiem znajdują się na niej zróżnicowane produkty pozwalające zaspokoić potrzeby różnych użytkowników. 
Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard