Kategorie

Konto

Koszyk

Lalki Monster High – pomożemy Ci wybrać!

Opublikowano: kwi 02,2021 11:13

Lalki Monster High – pomożemy Ci wybrać!

Mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Można je kochać lub zarzekać się, że nigdy, ale to nigdy nie zdecydujemy się na ich zakup. Lalki Monster High – przyciągają uwagę dziewczynek na całym świecie i z roku na rok stają się coraz mocniejszą konkurencją dla kultowej Barbie. Na czym polega ich fenomen? Dlaczego dziewczynki tak chętnie po nie sięgają?

Lalki Monster High – co to takiego?

Bardzo świeżą propozycję, w odróżnieniu od niemal 60-letniej Barbie, stanowią Monster High Lalki. Obecne na rynku od 2010 roku, szybko zdobyły uznanie małych klientek na całym świecie. Inspirowane filmowymi potworami i fantastyką grozy stanowią całkowicie innowacyjną propozycję dziewczęcych zabawek. Zaprojektowane zostały przez amerykańską kreatorkę Garrett Sander i od początku budziły skrajne uczucia. Popularność tych zabawek sprawiła, że na rynku szybko ukazały się inne akcesoria z wizerunkiem Monster High – plecaki, kubki, odzież, przybory szkolne. Losy upiornych postaci możemy śledzić także dzięki serii inspirujących książek oraz animowanemu serialowi.

Ich zwolennicy twierdzą, że lalki są wspaniałą alternatywą dla cukierkowych Barbie i stanowią doskonałą okazję do nauki o różnorodności i inności. Przeciwnicy doszukują się w nich zagrożenia. Lalki z Monster High są zdecydowanie fascynujące i warto przyjrzeć się im z bliska.

Jak wyglądają lalki Monster High?

Lalki Monster High wyróżniają się na tle innych dziewczęcych zabawek. W niczym nie przypominają słodkich lalek bobasów, czy uroczych Barbie. Są mroczne, elektryzujące i absolutnie wyjątkowe. Wyposażone w zwracające uwagę sukienki, buty na wysokich obcasach, najmodniejsze torebki i szałowe fryzury. Posiadają mocne, przyciągające wzrok makijaże, które podkreślają ich upiorną urodę. Stanowią propozycję, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Ile kosztują lalki Monster High?

Ceny lalek są zróżnicowane i zależą od tego, na jaki zestaw się zdecydujemy. Podstawowa lalka bez dodatkowych akcesoriów to wydatek ok. 60-70 zł. W późniejszym czasie możemy oczywiście dokupić dla naszej lalki dodatkowe ubranko, buty czy biżuterię. Z kolei lalka z akcesoriami np. torebką czy dodatkami do włosów, to wydatek rzędu 70-120 zł – w zależności od modelu.

Gdzie kupić lalki Monster High?

Lalki Monster High do kupienia są w najpopularniejszych sklepach z zabawkami i akcesoriami dla dzieci. Jeśli jednak zależy nam na szerokim wyborze i atrakcyjnej ofercie cenowej oraz mamy trochę czasu, poszukajmy lalek w Internecie. Tanie lalki Monster High znajdziemy w e-sklepach.

Co więcej, sklepy online zazwyczaj posiadają większy wybór akcesoriów. Często możemy też liczyć na różne zniżki i rabaty np. po zapisaniu się na newsletter e-sklepu.

Lalki Monster High to niezwykła zabawka. W niczym nie przypominają dobrze znanych szmacianych lalek, lalek bobasów, czy uroczych i niewinnych Barbie. Są mroczne, upiorne, zadziorne i dzikie. Mocne makijaże, wystrzałowe kreacje, odlotowe fryzury – to elementy charakterystyczne tych zabawek. Mogą budzić niechęć lub zdziwienie, ale są też świetną okazją do nauki różnorodności i pokazania dziecku, że świat pełen jest kolorowych, barwnych postaci, a inność może być ciekawa i inspirująca.