Kategorie

Konto

Koszyk

Przebrania na Halloween

Opublikowano: paź 24,2022 16:29

are.jpg

Przebranie na Halloween

Stroje na Halloween to coś, co rozpala wyobraźnię zarówno dzieci, jak i rodziców, choć ci drudzy nie zawsze chcą się do tego przyznać. Przebranie na Halloween jest w stanie wyrażać mnóstwo emocji – fascynację postaciami z popkultury, potrzebę integracji czy w końcu strach, który udaje się nam oswoić. Warto zawczasu pomyśleć o tym, jaki strój na Halloween pozwoli nam poczuć magię (czarną!) wieczoru.

Zestaw na Halloween – krwawe CZĘŚCI CIAŁA

Girlanda "Halloween dyniowe"


Strój na Halloween dla dorosłych


Przebranie męskie na Halloween i strój na Halloween damski pozwolą osobom w każdym wieku znowu poczuć smak lub obawy młodości – zwłaszcza wtedy, gdy zorganizujemy dla naszych przyjaciół imprezę przebieraną. Gdy zatem dzieci ruszą nękać sąsiadów w poszukiwaniu słodyczy i mścić się na przechodniach pozbawionych poczucia humoru, strój na Halloweendla dorosłych pozwoli nam rozkręcić naszą własną, równie straszną, zabawę!

Zęby szczęka wampira Halloween kły

Make-up party "Halloween – Demoniczny Wampir", SMIFFYS, zestaw


Przebranie na Halloween dla dzieci


Strój na Halloween dla dzieci to jednak podstawa – najczęściej to właśnie one z utęsknieniem wyczekują końcówki października i tworzą w głowach barwne, choć przerażające, scenariusze nadchodzących wydarzeń. Jako rodzicom pozostaje nam zadbać o to, by wybrane przebranie dla dzieci na Halloween pozwoliło szkrabowi stać się gwoździem programu zabawy… lub gwoździem do trumny, jeśli postawimy na adekwatną, grobową metaforykę. Przerażać może zarówno przebranie na Halloween dla dziewczynki, jak i to dla chłopca!

Opaska party "Halloweenowe nietoperze", czarna, Carnival Toys

Rajstopy "Paski Halloween Zielony Neon", WIDMANN

Strój dla dzieci "Więzień Halloweenowy", Guirca


Pomysły na przebranie na Halloween

Skąd czerpać pomysły na przebranie na Halloween? Bez obaw – nasze dzieci z pewnością doskonale wiedzą, za kogo chcą przebrać się w tym roku. Jeśli jednak jakimś cudem nie mają w tej kwestii preferencji (lub chodzi o nas samych!), przykładowe ubrania na Halloween możemy zapożyczyć np. z hitów produkowanych przez Netflix lub HBO (albo gier komputerowych) czy przebojów kinowych, albo też postawić na (nie)śmiertelną klasykę.

Strój szkielet Coco Kościotrup Halloween

Strój przebranie Wampir Drakula Halloween


Strój na Halloween klaun


O tym, dlaczego przeraża nas klaun, pisano już nawet rozprawy naukowe. Jeśli zatem pragniemy zabawić się przerażającym kontrastem infantylności i zbrodni, strój klauna na Halloween będzie strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza wtedy, gdy chcemy, by w tę wyjątkową noc objawił się nam przedwieczny demon Pennywise – strój przywoła wszystkie emocje, które towarzyszyły lekturze opus magnum mistrza grozy Stephena Kinga, książki To!

Maska LED świecąca klaun Joker Halloween karnawał

Strój Klaun Pajacyk kostium cyrk CLOWN

Strój dla dzieci "Klaun Psychopata", AMSCAN


Stroje na Halloween Joker


Pozostając przy klaunach – jeśli nie Pennywise, to może kultowy Joker wywodzący się uniwersum Batmana? Stroje na Halloween Joker to jedne z tych, które koniecznie trzeba wziąć pod uwagę, przeglądając przebrania dla dzieci. Szczególnie jeśli pociechy pociąga mroczny urok Gotham – lub fascynuje nas samych!

Strój przebranie Batman maska LED


Strój na Halloween Harley Quinn


Jeśli nam lub dzieciom udziela się fascynacja niecnymi klaunami takimi jak Joker, lecz interesuje nas strój na Halloween damski, wybór może być tylko jeden. Strój na Halloween Harley Quinn. Fascynująca wybranka Jokera, której w Legionie Samobójców twarzy użyczyła Margot Robbie, to jeden z hitów ostatnich lat – peruka Harley Quinn na głowie każdej damy, małej lub dużej, będzie wyglądać zjawiskowo!

Opaska party "Kobieta Kot", Carnival Toys


Strój na Halloween Squid Game


W 2021 roku Squid Game okrzyknięto największych hitem w historii Netfliksa. O ile jest to zdecydowanie produkcja dla widzów dorosłych, o tyle przecież i dla nich jest Halloween! Strój na Halloween Squid Game, charakterystyczny czerwony kombinezon (i jedyne w swoim rodzaju maski na imprezę) z pewnością zrobią furorę, i to nie tylko w gronie fanów koreańskiej produkcji!

Koszulka T-shirt Squid Game


Strój na Halloween Stranger Things

Kolejny hit, który sprawdzi się 31 października, to strój na Halloween Stranger Things. Potworny Vecna czy Demogorgon jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa!


Strój na Halloween Dom z papieru


Strój na Halloween Dom z papieru, podobnie jak ten odwołujący się do Squid Game, będzie bazował na czerwonym kombinezonie i masce. I podobnie jak tamten – będzie wyjątkowo na czasie. A ten przecież jest zabójcą…

Maska "El Profesor – Dom z Papieru", plastikowa, GODAN

Strój dla dzieci "Morphsuit – kombinezon", czerwony


Strój na Halloween Harry Potter


Avada kedavra! Harry, Hermiona, złowrogi dementor czy Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać to tylko niektóre z pomysłów na strój na Halloween Harry Potter. Nie bądź mugolem!

Strój przebranie Harry Potter zestaw

Strój dla dorosłych Harry Potter – Voldemort

Strój dla dorosłych "Harry Potter - Hagrid"


Przebranie na Halloween czarownica


Strój na Halloween czarownica to, podobnie jak strój Drakuli, Frankensteina czy ducha, uniwersalna klasyka gatunku grozy. Mamy wszelkie powody przypuszczać, że i tym razem się sprawdzi!

Strój kostium czarownica wiedźma Halloween

Strój dla dorosłych "Czarownica w kapeluszu", czarny, Smiffys


Strój zakonnicy Halloween


A teraz coś dla dorosłych. Nieco obrazoburczy strój zakonnicy Halloween z pewnością wzbudzi kontrowersje. Ale przecież jeśli zgrzeszyć w przebraniu zakonnicy, to właśnie w tę straszną noc!

Strój dla dorosłych "Zakonnica Różowa", Widmann

Strój dla dorosłych "Zakonnica Zombie", Smiffys

Strój dla dorosłych "Satanistka", Guirca


Przebranie na Halloween pielęgniarka


Jeśli już trafiliśmy w bardziej pikantne rejony, innym ciekawym wyborem okaże się ponętny strój pielęgniarki na Halloween, którym każda dama podkreśl swój seksapil. Oczywiście znajdziemy też pozbawione kontekstu erotycznego przebranie pielęgniarki dla dzieci na Halloween!

Strój dla dzieci "Pielęgniarka Zombie", błękitno-biała, Guirca

Strój dla dorosłych "Krwawa Pielęgniarka", Folat


A zatem bez obaw – przynajmniej o wydatki. Strój na przerażająco dobrą zabawę Halloween znajdziesz w korzystnej cenie na Arenie!

;

Pokaż więcej