Kategorie

Konto

Koszyk

Klocki PLAYMOBIL City Action – wybieramy 4 najciekawsze zestawy

Opublikowano: kwi 02,2021 11:13

Klocki PLAYMOBIL City Action – wybieramy 4 najciekawsze zestawy

Wszyscy doskonale wiemy, że klocki to zabawka, którą warto podarować swojemu dziecku. Nie tylko rozwija umiejętność kreatywnego myślenia czy wyobraźnię, ale również pomaga doskonalić umiejętności manualne. Niestety w mnogości oferowanych rozwiązań łatwo się zgubić i często najzwyczajniej w świecie nie wiemy, z jakich klocków ucieszyłaby się nasza pociecha. W takich przypadkach sprawdzają się klocki Playmobil City Action, absolutny prezentowy pewniak. Oto wszystko, co warto o nich wiedzieć.

Playmobil City Action – co to za klocki?

Klocki City Action to linia klocków jednego z czołowych producentów – firmy Playmobil. To seria, która przedstawia miejskie życie. Znajdziemy w niej samochody policji, straży pożarnej, helikoptery oraz znacznie więcej pojazdów tego typu. Zbudowane z klocków PlayMobil City Action miasta pobudzają dzięki temu wyobraźnię dzieci oraz stają się wiernymi towarzyszami zabaw. Co wyróżnia klocki Playmobil? Przede wszystkim wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane, design, kreatywne rozwiązania oraz łatwość składania. Właśnie to wpływa na ich stale rosnącą popularność.

4 najciekawsze zestawy Playmobil City Action

Obecnie klocki Playmobil City Action to kilkadziesiąt zestawów klocków, wśród których znaleźć możemy pojazdy, samoloty, elementy miast, budynki oraz wiele innych ciekawych propozycji. Sprawia to, że znalezienie idealnego zestawu może być nieco kłopotliwe. Przedstawiamy najciekawsze propozycje, które z pewnością okażą się trafionym wyborem.

Playmobil „Straż pożarna”

Chyba każdy mały chłopiec marzy o tym, by być bohaterskim strażakiem, który, nie bojąc się ognia, niesie pomoc innym. Dzięki Playmobil Straż Pożarna marzenia te mogą się spełnić. Zestaw klocków składa się z samochodu strażackiego, figurki strażaka oraz akcesoriów. To straż pożarna dla dzieci, która jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Wygląd samochodu strażackiego jest wiernym odwzorowaniem prawdziwych wozów. Dzięki temu zabawa jest jeszcze lepsza, a dziecko może czerpać z niej naprawdę wiele radości.

Playmobil „Policja”

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko mogło czerpać radość z szybkich pościgów za niebezpiecznymi przestępcami, klocki z serii Playmobil Policja będą doskonałym wyborem. Do wyboru masz między innymi: przenośny komisariat policji, pojazdy terenowe, samochody oraz motory. W każdym zestawie znajduje się figurka policjanta oraz akcesoria.

Playmobil City Action „Helikopter”

W serii Playmobil City Action znajdziemy również helikoptery dla dzieci. Ich składanie to nie lada wyzwanie dla małego konstruktora. Możliwości jest naprawdę sporo. W serii klocków Playmobil znajduje się między innymi helikopter policyjny oraz ratowniczy – wszystkie wiernie odwzorowane. Każdy zestaw z helikopterem dla dzieci to również akcesoria i figurki, które czynią zabawę jeszcze lepszą.

Playmobil „Karetka”

W mieście Playmobil nie mogło zabraknąć również dzielnych ratowników. Dlatego też kolejnym pomysłem na prezent jest zestaw z karetką pogotowia. Zestaw pozwala na zbudowanie dużej, prawdziwie wyglądającej karetki pogotowia. Zabawka posiada światło i dźwięk. W zestawie znajdziemy również ratowników medycznych, pacjenta oraz kompletną aparaturę medyczną.

Jeśli poszukujesz idealnej zabawki dla kilkuletniego dziecka, zakup jednego z zestawów klocków Playmobil City Action z całą pewnością okaże się dobrym pomysłem. Klocki przecież cieszą nie tylko w trakcie składania, ale również podczas późniejszej zabawy – a dodatkowo zapewniają wartość edukacyjną.