Kategorie

Konto

Koszyk

Klocki Lego Duplo dla dziewczynki – 3 zestawy

Opublikowano: gru 08,2022 10:22

Klocki Lego Duplo dla dziewczynki – 3 zestawy

Klocki Lego Duplo dla dziewczynki – jak wybrać?

Klocki LEGO Duplo dla dziewczynek to kolejna odsłona klocków popularnej na całym świecie marki. Wyróżniają się większymi niż w przypadku tradycyjnych klocków LEGO rozmiarami, kolorową i radosną stylistyką oraz tematycznymi zestawami, które pozwalają na tworzenie ciekawych konstrukcji takich jak domki, farmy czy miejsca pracy.

Wybierając LEGO Duplo dla dziewczynki warto sprawdzić, dla jakiego wieku dziecka przygotowany został dany zestaw. Dobrym pomysłem jest również zakup zestawu, który będzie związany z zainteresowaniami dziecka. Dzięki temu zyskamy pewność, że klocki LEGO Duplo dla dziewczynki, które zakupimy, okażą się udanym prezentem.

Lego duplo dla dziewczynki – 3 zestawy

Wybór zestawu dla dziewczynki nie jest łatwy. Musimy bowiem mieć świadomość, że kolekcja LEGO Duplo jest bardzo rozbudowana i różnorodna. Wiedząc o tym, postanowiliśmy przedstawić trzy najciekawsze zestawy dostępne w naszej ofercie. Każdy z nich stworzony jest dla dziewczynek w innym wieku.

Lego Duplo Duża Farma – dla dziewczynki 2 latka

Wiele dzieci w wieku około dwóch lat interesuje się zwierzętami i życiem na wsi. Dlatego też zakup zestawu LEGO Duplo Duża Farma to doskonały pomysł, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy dziewczynki. W tym pokaźnym zestawie klocków znajdziemy między innymi figurki farmera i dziecka, kota, krówkę i konika. To również rozmaite wiejskie zabudowania.

Lego Duplo dla 3-latki – Klinika dla pluszaków

To zestaw klocków, które nawiązują do słynnej bajki o Dośce – lekarce zabawek, która wraz ze swoimi przyjaciółmi-maskotkami pomaga innym. To idealne LEGO Duplo dla trzyletniej dziewczynki. Większość dziewczynek w tym wieku zna i lubi tę bajkę. W zestawie LEGO Duplo Klinika dla Pluszaków znajdziemy figurkę Dośki wraz ze stetoskopem, owieczkę Besię oraz zestaw klocków pozwalających zbudować klinikę dla pluszaków. Całość jest bajecznie kolorowa i radosna – z pewnością zachęci więc dziewczynki do zabawy.

Klocki Lego Duplo Miasteczko – dla 4-latki

Jeśli poszukujesz LEGO Duplo dla 4-latki, zestaw klocków Miasteczko z pewnością okaże się dobry wyborem. To nieco bardziej rozbudowany zestaw klocków, w którym znajdziemy przedstawicieli różnych zawodów, warsztat, piekarnię, dwupoziomowy dom oraz zestaw akcesoriów. Całość możemy łączyć na wiele ciekawych sposobów, co rozwija wyobraźnię dziecka. Co ważne, zestaw ten nawiązuje do sytuacji, miejsc i osób, z którymi dziecko może zetknąć się każdego dnia, dzięki czemu doskonale nadaje się do odgrywania scenek.

Jak widać, w ofercie Lego Duplo każdy rodzic dziewczynki może znaleźć ciekawe propozycje zabawek dla swojej córki. Nic więc dziwnego, że klocki te cieszą się tak dużą popularnością!

Sprawdź także:

8 pomysłów na zabawy sensoryczne dla dzieci

Jak urządzić kącik dla dzieci w ogrodzie? 3 pomysły na przestrzeń do zabawy

Klocki Lego Star Wars, czyli wszystko o zabawkach rodem z filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

4 pomysły na prezent świąteczny dla dziecka!

10 pomysłów na prezent świąteczny dla 2-latka

Kupujemy prezent świąteczny dla 3-latka! 10 naszych propozycji

Jaka wyprawka dla przedszkolaka?

Kuchnia drewniana dla dzieci RC-836
-20%
537,49 zł
429,99 zł
  • 1 osoba kupiła
Malowanie po numerach – Przyjaźń - 30x40 rama
Mikrofon karaoke dla dzieci na statywie z melodiami MP3 Z119
Organy PIANINKO KEYBOARD dla dzieci do nauki +Mikrofon Z424
Stół bilardowy Classic 120 cm
489,99 zł
  • 8 osób kupiło
KAPITAN AMERYKA DUŻA FIGURKA DLA DZIECI AVENGERS
44723 garaż 4 poziomy + 3 auta tor winda parking