Kategorie

Konto

Koszyk

Zabawki z Krainy Lodu – o nich marzą nasze dzieci!

Opublikowano: kwi 02,2021 11:13

Zabawki z Krainy Lodu – o nich marzą nasze dzieci!

Choć bajki Disneya od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci i rodziców na całym świecie, to właśnie Kraina Lodu podbiła serca widzów. Wspaniała opowieść o miłości, braterstwie, walce dobra ze złem, przeplatana niesamowitymi, zapadającymi w pamięć piosenkami, spowodowała, że dzieci zaczęły sięgać po zabawki i gadżety z wizerunkami ulubionych postaci. Jeśli szukasz wyjątkowych zabawek z Krainy Lodu, dowiedz się, na które propozycje szczególnie warto zwrócić uwagę.

Kraina Lodu – zabawki, na punkcie których oszalał świat

Niedostępna, zimna, a jednocześnie fascynująca i piękna – taka właśnie jest tytułowa Kraina Lodu. Zabawki nawiązujące do kultowego filmu wyróżniają się doskonałym designem i wysoką estetyką wykonania. Zabawki z Krainy Lodu to propozycje zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych dzieci. Lalka czy figurka wiernie odzwierciedlająca wygląd ukochanego bohatera – to uwielbiana przez wszystkich zabawka. Kraina Lodu kochana jest przede wszystkim za charyzmatyczne postacie sióstr Elsy i Anny, które stały się inspiracją do stworzenia lalek z Krainy Lodu. Zabawki Kraina Lodu to już marka sama w sobie. Producenci akcesoriów dla dzieci prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych zabawek, gadżetów i akcesoriów związanych z tą bajką.

Kraina lodu – gadżety, które warto mieć

Wkraczające w okres dorastania dziewczynki już mniej chętnie będą sięgały po lalki. Ich uwagę z pewnością przykują natomiast atrakcyjne gadżety nawiązujące do kultowego filmu. Kubki, długopisy, piórniki, plecaki, torby sportowe, koszulki. A także meble, buty, pokrowce na telefon i tablet – możliwości jest mnóstwo, więc każda dziewczynka z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Zabawki z „Krainy Lodu” – 3 nasze propozycje!

Zabawka z „Krainy lodu” Wesoły Olaf:

Zabawka Olaf z Krainy Lodu to propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają przytulanie. Miękka, puszysta maskotka stanie się wspaniałym towarzyszem dziecięcych zabaw. Naciśnięcie guzika na brzuchu spowoduje, że bałwanek zacznie się śmiać.

Zabawka z „Krainy lodu” Śpiewająca lalka Elsa + Olaf z Kraina Lodu:

Zawsze uśmiechnięta, świetnie uczesana, pewna siebie – taka właśnie jest Elsa. Lalka jest zabawką interaktywną – potrafi mówić i śpiewać po angielsku i hiszpańsku, więc z pewnością zachęci nasze dziecko do nauki języków obcych. Lalka śpiewa fragment filmowej piosenki, a w trakcie występu jej sukienka zaczyna pięknie migotać drobnymi światełkami.

Zabawka z „Krainy lodu” Disney Frozen Magiczny Zamek:

To absolutnie zachwycająca propozycja dla dziewczynek, które marzą o własnym domku dla lalek. Interaktywny pałac uruchamia się poprzez użycie magicznej bransoletki. Wystarczy założyć ją na dłoń i machnąć ręką, by pałac rozłożył się aż do 50 cm wysokości. Zabawka pozwala jeszcze raz przeżyć przygody bohaterek filmu i wymyślić własne zakończenia ekranowych wątków.

Kraina Lodu i jej gadżety to absolutny hit ostatnich sezonów. Lalki, domki, akcesoria i oczywiście pluszaki zachwycają detalami i pomysłowością wykonania. Kraina Lodu to fantastyczny film, obok którego nie da się przejść obojętnie. Wzrusza, zachwyca, czaruje. Wszyscy miłośnicy przygód Anny i Elsy na szczęście nie muszą żegnać się z ukochanym filmem na zawsze – dzięki zabawkom i gadżetom z Krainy Lodu mogą mieć ukochane bohaterki już zawsze na wyciągnięcie ręki.