Kategorie

Konto

Koszyk

Zabawki z bajki Masza i Niedźwiedź – przebój sezonu!

Opublikowano: kwi 02,2021 11:13

Zabawki z bajki Masza i Niedźwiedź – przebój sezonu!

Jeżeli masz małe dziecko, które ogląda kreskówki, na pewno spotkałeś się z bajką Masza i Niedźwiedź. To hit ostatnich sezonów – nic dziwnego, że w związku z tym dzieciaki chcą zaopatrzyć się w jak najwięcej zabawek z tej serii. W tym artykule podpowiemy, dlaczego serial zdobył taką popularność, a także jakie konkretnie zabawki możesz wybrać dla swojego dziecka.

Zabawki Masza i Niedźwiedź – dlaczego są tak popularne?

Zabawki z bajki Masza i Niedźwiedź są tak popularne dzięki rosyjskiej bajce animowanej, która dotarła do Polski w 2014 roku. Serial jest bardzo pozytywnie odbierany przez rodziców i przede wszystkim przez ich dzieci. Bajka opowiada o losach małej dziewczynki Maszy i jej przyjaciela – Niedźwiedzia, który jest zasłużonym misiem cyrkowym. Masza i Niedźwiedź przeżywają fantastyczne przygody. Warto dodać, że ta popularne kreskówka to nie tylko porcja rozrywki, jej bohaterowie uczą dzieci miłych zachowań, pokazują pewne (godne naśladowania) postawy.

Zabawki Masza i Niedźwiedź to absolutny hit minionego i nadchodzącego roku: na rynku jest pełno maskotek, figurek, układanek i innych gadżetów dla dzieci, które na pewno przypadną do gustu Twojemu maluchowi. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie zabawki dla dzieci z serii Masza i Niedźwiedź będą dla Twojej pociechy odpowiednie – chociażby ze względu na wiek.

Zabawki z bajki Masza i Niedźwiedź – co możesz wybrać?

Jeżeli Twoje dziecko kocha tę bajkę, to kwestię prezentów masz częściowo rozwiązaną. Teraz wystarczy tylko zdecydować się na którąś z zabawek – uprzedzamy jednak, że nie jest to tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Wybór jest naprawdę duży, zarówno pod względem ceny, rodzaju zabawek, jak i poszczególnych modeli (na przykład lalek). Co znajdziesz z tej serii w sklepach online?

 • Spacerówki dla lalek,
 • maskotki,
 • figurki,
 • układanki,
 • puzzle,
 • instrumenty muzyczne,
 • gry logiczne,
 • klocki,
 • akcesoria do figurek,
 • zabawki interaktywne,
 • tablice.

Jak widać wybór jest ogromny – teraz tylko musisz zorientować się, co bardziej ucieszy Twoje dziecko: maskotka, zabawka interaktywna, gitara z wizerunkiem Maszy i Niedźwiedzia, a może zestaw figurek z akcesoriami?

Figurki Masza i Niedźwiedź

Polecamy szczególnie figurki i lalki Masza i Niedźwiedź. Uprzedzamy jednak, że większość figurek jest przeznaczona dla dzieci powyżej 5 lub nawet 6 roku życia. Figurki są zwykle drobne, a dodatkowo sprzedaje się je w zestawach, które mają małe elementy. Lalki z tej serii z kolei nadają się dla dziecka w każdym wieku: znajdziesz na rynku zarówno lalki Maszy, jak i tytułowego Niedźwiedzia. Oprócz tego dostaniesz także lalki innych zwierzątek z serialu.

Lalki i pluszaki Masza i Niedźwiedź

Również maskotki Masza i Niedźwiedź będą doskonałym pomysłem, jeżeli chodzi o prezent pod choinkę. Do wyboru masz albo maskotki i lalki w całości wykonane z miękkiego materiału, albo lalki, które mają miękki tułów i resztę ciała z twardego, bezpiecznego dla dzieci tworzywa. Lalki Maszy są zwykle ubrane w przeróżne sukienki i chusty czy kapelusiki, z kolei Niedźwiedź jest dużą maskotką do przytulania. W ofercie sklepu arena.pl znajdziesz między innymi maskotkę Niedźwiedzia, ubranego w strój Świętego Mikołaja.

Jeżeli Twoje dziecko jest fanem kreskówki Masza i Niedźwiedź, możesz przebierać w zabawkach idealnych na świąteczny prezent. Pamiętaj tylko, bo dobrać je odpowiednio do wieku malucha – w ten sposób będziesz mieć pewność, że prezent spełni swoją rolę i zapewni długie miesiące radosnej zabawy! A jeśli szukasz innych produktów dla dziecka, koniecznie odwiedź naszą kategorię “dziecko”.