Kategorie

Konto

Koszyk

Zabawki Littlest Pet Shop – niekwestionowany hit na zabawkowej liście przebojów!

Opublikowano: kwi 02,2021 11:13

Zabawki Littlest Pet Shop – niekwestionowany hit na zabawkowej liście przebojów!

Kolorowe zwierzątka Littlest Pet Shop kochają dzieci na całym świecie. Nic dziwnego, naprawdę nie sposób oprzeć się miłym dla oka kolorom i sympatycznym, dużym kiwającym się główkom z niesamowitymi oczami. Bajki dostarczają nieustannych inspiracji do zabawy, a mnogość wzorów pozwala tworzyć kolekcje na różne sposoby. Figurki LPS to jedne z ulubionych zabawek dla małych dziewczynek, choć trzeba przyznać, że mają one swoich miłośników także wśród chłopców. Jeśli potrzebujesz podpowiedzi, jakie zabawki Littlest Pet Shop kupić, sprawdź nasze propozycje. Oto najbardziej lubiane zestawy Littlest Pet Shop!

Dlaczego dzieci oszalały na punkcie figurek Littlest Pet Shop?

Maluchy od najmłodszych lat uwielbiają się wcielać w różne postacie z bajek, a wśród zabawek Littlest Pet Shop mają dziesiątki wymarzonych przyjaciół do wyboru. Starszaki bez problemu zajmą się przez dłuższy czas układaniem kolekcji czy wymianą figurek. Zabawa nie ma końca, bo kolekcje można tworzyć z figurek podstawowych Littlest Pet Shop, ale również z dużych figurek. Dzieci świetnie rozpoznają wszelkie figurki LPS, a czekanie na otrzymanie ulubionej z nich może być bardzo motywujące.

Dlaczego warto kupić swojemu dziecku zabawki Littlest Pet Shop?

Zabawki Littlest Pet Shop wspierają kreatywność, wyobraźnię, uczą wspólnej zabawy. Figurki można wymieniać z koleżankami, porównywać swoje kolekcje. Zabawki Littlest Pet Shop nigdy się nie nudzą, bo producenci dbają o regularne pojawianie się nowych wzorów w kolekcji i dodatkowych akcesoriów, jak domki, karuzele, pojazdy, place zabaw, wokół których mogą powstawać całe społeczności.

Przyjemne spędzanie czasu jest dla prawidłowego rozwoju dziecka niezbędne: wycisza, odpręża, pozwala zapomnieć o zmartwieniach. Dla wielu dzieci figurki LPS to prawdziwi mali przyjaciele, którzy potrafią w pewnym stopniu zastąpić prawdziwego zwierzaka.

Szereg innych, przyjaznych maluchom akcesoriów znajdziecie również w kategorii „dziecko. Są tu także m.in.: meble, foteliki, ubrania, wózki, obuwie, zabawki ogrodowe.

Gdzie kupić zabawki Littlest Pet Shop?

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki figurek i znajdź figurkę LPS, za którą szaleją dzieci. Internetowe zakupy to najszerszy wybór, możliwość porównania cen i szybka wysyłka, bez uciążliwego biegania po sklepach. Jeśli szukasz innych, równie inspirujących zabawek, koniecznie zajrzyj do naszej kategorii „zabawki.

Ile kosztuje Littlest Pet Shop?

Zaletą figurek LPS jest ich duża rozpiętość cenowa. Pojedyncze figurki LPS można kupić już za kilkanaście złotych. Zestawy z dwoma zwierzątkami są już nieco droższe. Najwięcej zapłacimy za kolekcje kilkunastu zwierzaków. Littlest Pet Shop można kupić w przedziale cenowym od 9 do ponad 200 złotych.

Littlest Pet Shop – co można wybrać?

Na początek można zacząć od pojedynczej figurki LPS np.: Littlest Pet Shop Saszetki Niespodzianka.  Udanym prezentem będzie też któryś z zestawów tematycznych. Littlest Pet Shop Zwierzakowe miejsca – Park Wodny z basenem, zjeżdżalnią, parasolami to gwarantowana zabawa. Zmieszczą się w nim nie tylko zwierzątka z zestawu, ale także aż 15 dodatkowych, pojedynczych figurek. Dzieci z modowym zacięciem będą zachwycone Littlest Pet Shop Zwierzak Do Stylizacji.  W opakowaniu znajdują się flamastry, naklejki i różne elementy dekoracyjne, które pozwolą udekorować zwierzaka we własnym, niepowtarzalnym stylu. Wyjątkową uciechę sprawi też otwierany i pełen atrakcji Littlest Pet Shop Statek zwierzaków

Dla dzieci, które połknęły już zwierzakowego bakcyla, trafionym prezentem będą bardziej skomplikowane zestawy wieloelementowe, które nawiązują też do innych zainteresowań. Miłośniczki mody z chęcią zajmą się ubieraniem zwierzątek z zestawu Littlest Pet Shop Modne Zwierzaki.

Z kolei Littlest Pet Shop Zwierzak Z Pokoikiem to wymarzony sposób na stworzenie całego domku dla zwierzaków LPS. Każdy pokoik można udekorować według własnego uznania i łączyć z większymi, kupowanymi oddzielnie innymi zestawami.

Little Pet Shops to małe, urocze zabawki, które zyskały już sobie tysiące fanów i fanek. Jeśli i tobie przypadły do gustu, już dziś możesz kupić je swojemu dziecku – to idealny prezent na urodziny czy święta.