Wszystkie kategorie
Moja Arena

Jaki dron na komunię? Oto nasze typy

Opublikowano: kwi 05,2018 12:55

Jaki dron na komunię? Oto nasze typy

Mimo iż prezenty nie stanowią najważniejszego elementu Pierwszej Komunii Świętej, trzeba jednak przyznać, że w tak wyjątkowym dniu są ważne dla każdego dziecka. W rankingu najbardziej popularnych ostatnio prezentów na komunię, jedno z pierwszych miejsc zajmują z całą pewnością drony – urządzenia, które są w stanie zapewnić dziecku dużo frajdy, zachęcając jednocześnie do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Jaki dron na komunię okaże się odpowiedni? Na jakie modele warto zwrócić szczególną uwagę?

Jaki dron dla dziecka?

Jeżeli kupujesz dron dla dziecka i zależy Ci na tym, aby Twój prezent okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, zwróć uwagę na kilka niezwykle istotnych aspektów. Pierwszym z nich jest z całą pewnością kamera. Postaw na urządzenie, które pozwoli na rejestrowanie filmów w jakości Full HD lub po prostu HD. Warto, aby dron pozwalał także na strumieniowanie wideo na ekran tabletu, laptopa lub smartfonu.

Dron dla dzieci powinien być wyposażony w dobrej jakości, możliwie największą baterię – chodzi przecież o to, aby zabawa tym urządzeniem mogła być długa i bezproblemowa. Drony niskiej jakości pozwalają na lot jedynie przez 10-15 minut, co dla dziecka może okazać się niestety niewystarczające. Wybierając droższy i lepszej jakości dron na komunię, warto zwrócić szczególną uwagę na parametr, jakim jest maksymalny udźwig. Sprzęt ten nie powinien ważyć więcej niż 25 kilogramów, ponieważ na tego rodzaju urządzenia potrzeba specjalnych pozwoleń.

Niezwykle ważne kryterium wyboru odpowiedniego drona dla dziecka stanowi również sama konstrukcja urządzenia. Sprzęt ten jest niestety podatny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, warto więc zwrócić uwagę na jakość wykonania jego obudowy oraz zamontowanej w urządzeniu kamery. Najlepiej wybierać dron dla dziecka posiadający bardzo trwałą i wytrzymałą konstrukcję – wykonaną ze stopów lekkich metali oraz włókien węglowych.

Jaki dron na komunię?

Jeżeli szukasz uniwersalnego drona dla dziecka, zwróć uwagę na drony marki MJX. Urządzenia te okażą się całkiem szybkie i zwinne. Obsługa takiego drona nie sprawi dziecku większych problemów. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji i wysokiej funkcjonalności, ten dron dla dziecka będzie sprawnie wykonywał wszystkie polecenia, jakie będą mu wydawane za pomocą bezprzewodowego kontrolera.

W ofercie MJX znajdziesz również urządzenia z wyższej półki cenowej, którymi dziecko może bawić się pod opieką dorosłych. Niektóre modele potrafią rozwinąć prędkość nawet do 50 km/h i mają zasięg aż do 300 metrów. Taki dron wyścigowy to zabawka, która sprawi sporo radości nie tylko dziecku, ale i dorosłemu zainteresowanemu elektroniką.

Jeżeli natomiast interesuje Cię niedrogi dron dla dziecka na prezent, przyjrzyj się bliżej małym zabawkom RC, dzięki którym można szybko podszkolić swoje umiejętności z zakresu pilotażu. Możesz też postawić na urządzenia, które nie posiadają bardziej zaawansowanych funkcji, ale doskonale radzą sobie z wykonywaniem podstawowych poleceń, zapewniając jednocześnie odpowiednią stabilność w locie. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent dla dziecka zaczynającego swoją przygodę z dronami.

W bogatej ofercie tego rodzaju urządzeń znaleźć można również profesjonalne drony znanych i cenionych na rynku marek, takich jak DJI czy Yuneec.

Dron to bardzo dobry pomysł na prezent komunijny, zwłaszcza jeśli dziecko interesuje się różnego rodzaju elektroniką. Jeżeli szukasz odpowiedniego drona na komunię, koniecznie zwróć uwagę na przedstawione powyżej parametry – pomogą Ci one w dokonaniu odpowiedniego wyboru.


Pokaż więcej