Kategorie

Konto

Koszyk

4 pomysły na prezent świąteczny dla dziecka!

Opublikowano: gru 08,2022 11:28

4 pomysły na prezent świąteczny dla dziecka!

Pomysł na prezent świąteczny dla dziecka

Każdy rodzic z niecierpliwością wyczekuje dnia, w którym może zobaczyć zachwyt na twarzy dziecka tuż po rozpakowaniu świątecznego prezentu. Dla takich chwil warto się postarać. Poszukiwania idealnego prezentu świątecznego dla dziecka należy zatem rozpocząć możliwie najszybciej. Zamiast biegać w pośpiechu od sklepu do sklepu, lepiej zapoznać się z naszym mini przewodnikiem i wybrać coś w sam raz dla swojego malucha.

 1. Kreatywne zabawki

Zabawki kreatywne już od kilku sezonów cieszą się ogromną popularnością – zwłaszcza, że niosą ze sobą dodatkową wartość edukacyjną. Pozwalają wykształcić w dziecku nowe umiejętności i rozwijać jego zainteresowania, zapewniając mu jednocześnie mnóstwo radości. Zabawki kreatywne można wybierać pod względem stopnia trudności, gdyż skierowane są one do dzieci w różnym wieku oraz w poszczególnych fazach rozwoju. Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnej zabawki, na samym początku powinniśmy dokładnie sprawdzić, czy jest ona odpowiednio dopasowana do umiejętności oraz poziomu rozwoju naszego dziecka.

Kreatywny Zestaw do Tworzenia Bransoletek Koraliki
SIMBA Aqua Gelz Zestaw Deluxe Kreatywny
 1. Zabawki typu „Zrób to sam”

Kolejny ciekawy pomysł na prezent gwiazdkowy dla dziecka to zabawka typu „Zrób to sam”. Dzieci uwielbiają pracę twórczą. Dzięki niej rozwijają swoją kreatywność, tworzą dzieła, które są wytworem ich wyobraźni. Jeżeli dostrzegasz w swoim dziecku potencjał designera lub konstruktora, zabawka nastawiona na rozwój zdolności logicznego myślenia lub podejmowania decyzji okaże się strzałem w dziesiątkę. W tej grupie zabawek znajdziesz między innymi popularne ostatnio puzzle 3D.

 1. Gry planszowe

Gry planszowe to tak naprawdę doskonały pomysł na prezent świąteczny nie tylko dla dzieci, ale całej rodziny. Stanowią źródło emocji, radości i wiecznego uśmiechu. Pozwalają na wspólne spędzanie czasu i służą zacieśnianiu więzi rodzinnych. Gry planszowe uczą koncentracji i cierpliwości, dobrej orientacji i refleksu. Oprócz tradycyjnych gier planszowych, takich jak Eurobiznes, Monopoly czy Chińczyk, na rynku dostępne są również niezwykle ciekawe gry strategiczne, przygodowe, ekonomiczne i rodzinne, mające wiele walorów edukacyjnych.

RZUT DO CELU WORECZKAMI RZUTKI GRA ZRĘCZNOŚCIOWA
-15%
129,90 zł
109,99 zł
 • 1 osoba kupiła
MÓWIĄCE PIÓRO 1000 PYTAŃ QUIZ CLEMENTONI 50653
LOMBARD ŻYCIE POD ZASTAW GRA PLANSZOWA
GRA RODZINNA PEŁNY KURNIK KUKURYKU
27,00 zł
 • 1 osoba kupiła
GRA PLANSZOWA DREWNIANA 2W1 CHIŃCZYK
Ravensburger Gra planszowa Minecraft Portal Dash 274369
TM Toys Gra Rummikub Mundo Blue LMD3600
LEARNING KIDS UKŁADANKA EDUKACYJNA - ZWIERZĘTA Z FARMY
REMIK LICZBOWY DE LUX
57,90 zł
 • 1 osoba kupiła
CZACHA DYMI GRA PLANSZOWA - KUKURYKU
43,90 zł
 • 1 osoba kupiła
TURNIEJ CZARODZIEJÓW GRA NAUKA CHEMIK EPEE REKLAMA TV
KÓŁKO I KRZYŻYK GRA PRZESTRZENNA 3D
GRA EDUKACYJNA BYSTRE OCZKO 8 GIER W KUFERKU
Dwojaki - folkowa gra karciana
70,99 zł
 • 1 osoba kupiła
MÓWIĄCE PIÓRO SŁOWNICTWO MULTIGRA CLEMENTONI OD 4 LAT
SPADAJĄCE MAŁPKI GRA ZRĘCZNOŚCIOWA
Forteca - gra planszowa Adamigo
Gra planszowa Sokole Oko - Foto
 1. Zabawki edukacyjne

Kolejną naszą propozycję na oryginalny i funkcjonalny zarazem prezent gwiazdkowy dla dziecka stanowią zabawki edukacyjneWśród bogatej oferty tego rodzaju zabawek znajdziemy między innymi gry logiczne, matematyczne, geograficzne, biologiczne czy nawet fizyczne. Jeżeli brak Ci pomysłu na prezent gwiazdkowy dla bardzo małego dziecka, postaw na interaktywne zabawki edukacyjne, które dzięki obecności różnego rodzaju przycisków, dźwięków i światełek jeszcze bardziej pobudzą jego zmysły.

Święta już niebawem – nie odkładaj zakupów na ostatnią chwilę! Pamiętaj, że wymarzony prezent dla Twojego dziecka wcale nie musi kosztować fortuny. Wystarczy, że trafisz w gust i upodobania swojego malucha.

IKEA STOLIK MAMMUT DLA DZIECKA CZERWONY
-5%
213,99 zł
203,99 zł
 • 7 osób kupiło
Stolik Edukacyjny Klocki Piaskownica do piasku U300