Kategorie

Konto

Koszyk

Zegarek na pierwszą komunię – prezent idealny

Opublikowano: kwi 02,2021 11:13

Zegarek na pierwszą komunię – prezent idealny

Zegarki na pierwszą komunię to prezent, który nie może się nie spodobać. Niemal każdy z nas pamięta dumę z takiego upominku z własnego dzieciństwa. Dzisiaj większość dzieci dostaje zegarek już dużo wcześniej. Siła tradycji sprawia jednak, że zegarek na pierwszą komunię wciąż należy do najchętniej kupowanych prezentów. Jeśli szukacie zegarka na komunię, który jest modny i na pewno spodoba się dziecku, mamy dla was kilka ciekawych propozycji. Oto nasze rekomendacje!

Zakup upominku na pierwszą komunię jest sporym wyzwaniem. Bezsprzecznie prezent powinien podobać się dziecku. Warto też, by był przydatny, można go było używać dłużej niż te kilkanaście dni czy tygodni, kiedy trwa fascynacja nowym gadżetem. Jest to o tyle istotne, że prezenty na pierwszą komunię to z reguły dość spory wydatek.

Zegarek na komunię – prezent idealny!

Zegarek na pierwszą komunię to niewątpliwie prezent, który jest praktyczny i nigdy nie traci swojej wartości sentymentalnej. Ponadczasowy zegarek na pierwszą komunię może być używany nawet po latach, przywołując rodzinne wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Co więcej, jest to wydatek, na który może sobie pozwolić każdy. Zegarki na pierwszą komunię można dostać w różnej cenie, fasonie, proste i dodatkowymi funkcjami jak np.: wodoszczelność, budzik, datownik, podświetlenie tarczy.

Jaki zegarek na komunię dla dziewczynki?

Zegarek na komunię dla dziewczynki to najczęściej elegancki model na skórzanym pasku lub bransolecie. Modele dla dziewczynek nierzadko są ozdobione brylancikami, dzięki czemu mogą być traktowane na równi z biżuterią. Jeśli zależy nam na ponadczasowym zegarku, to najlepiej kupić model maksymalnie zbliżony stylistyką do zegarków damskich i po prostu skrócić bransoletkę. Przy takim rozwiązaniu trzeba jednak uważać, by tarcza nie była zbyt duża, bo dziecku nie będzie wygodnie z takiego zegarka korzystać.

Wiele firm posiada w swojej ofercie specjalne zegarki na komunię dla dziewczynki w białym kolorze, który nawiązuje do charakteru uroczystości. Miłym akcentem na dodanie dodatkowej, choć niematerialnej wartości zegarkom na pierwszą komunię dla dziewczynki jest opatrzenie go osobistym, okolicznościowym  grawerunkiem.

Zegarek komunię dla chłopca – 5 propozycji

Zegarki na pierwszą komunię dla chłopca najczęściej mają ciemniejsze kolory. Są też bardziej masywne niż modele dla dziewczynek. Dużą popularnością cieszą się zegarki takich firm jak:

Mają one przystępną cenę, dobrą jakość i dobrze się prezentują. Przy zakupie czasomierza najlepiej jest jednak uwzględnić upodobania i potrzeby konkretnego dziecka, w razie potrzeby konsultując zakup zegarka na komunię dla chłopca z jego rodzicami.

Dużą popularnością cieszy się też zegarek G-SHOCK na komunię. To w ostatnich miesiącach prawdziwy hit wśród dzieci. Taki modny zegarek elektroniczny na komunię na pewno sprawi wiele radości.

Moda i gust dzieci szybko się zmieniają. Jeśli zależy ci na trafionym upominku dla dziecka, możesz rozważyć jeszcze zakup trampoliny, tabletu, roweru, zdalnie sterowanych samochodów, lalki Barbie z akcesoriami, czy eleganckiej biżuterii.

Moc inspiracji znajdziesz również w kategorii „Zabawki” czy „Elektronika”.