Huśtawki

Cena


Marka

więcej

Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Huśtawki

Każdy plac zabaw nieodzownie kojarzy się z huśtawkami. Ten nieskomplikowany przyrząd w coraz to nowszych wydaniach bawi kolejne pokolenia dzieci i trudno przypuszczać, by nagle miało się to zmienić. Dlatego też warto wiedzieć, jakie huśtawki dla dzieci można obecnie kupić.  Huśtawki ogrodowe

Obecnie na rynku znaleźć można różne huśtawki ogrodowe dla dzieci. Wybierając produkt dla najmłodszych zawsze jednak warto dobrze przyjrzeć się wadom i zaletom poszczególnych rozwiązań. Huśtawki dla dzieci ogrodowe powinny być bowiem przede wszystkim bezpieczne i wytrzymałe. Dopiero na dalszych miejscach można zwracać uwagę na inne kwestie, takie jak wygląd czy cena. Niestety jednak wielu rodziców patrzy dokładnie w odwrotnej kolejności, co czasem może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji, gdy zbyt słaba huśtawka ulegnie uszkodzeniu.

Huśtawka bocianie gniazdo

Dość nowym, jednak z roku na rok coraz popularniejszych rozwiązaniem są huśtawki typu gniazdo bociana. Określenie „bocianie gniazdo” huśtawka ta zawdzięcza dużemu plecionemu siedzisku, na które mniejsze dzieci mogą wejść w całości. Co warte podkreślenia, również mocowanie huśtawki gniazdo bociana na ogół wykonane jest z elastycznych lin, dzięki czemu całość konstrukcji jest bardzo bezpieczna i nie wychyla się zbyt mocno. Sprawia to, że huśtawki tego typu są idealne szczególnie dla mniejszych dzieci.

Huśtawka drewniana

Jednym z najpopularniejszych przyrządów do bujania dzieci są z pewnością huśtawki drewniane, a w zasadzie posiadające siedzisko i stojak z drewna. Pozostałe elementy – takie jak mocowania czy prowadnice – muszą być bowiem siłą rzeczy wykonane z innych materiałów. Główną zaletą huśtawek ogrodowych drewnianych jest z całą pewnością ich naturalność, a także niezbyt duży koszt zakupu i jednocześnie wysoka wytrzymałość. Co warte podkreślenia, również wygląd zewnętrzny huśtawek z drewna jest na ogół dużo korzystniejszy niż wielu innych modeli. Kupując i użytkując huśtawki drewnianej ogrodowej warto jednak pamiętać, że samo drewno wymaga stałej konserwacji. W przeciwnym razie deszcze i różnice temperatur szybko mogą naruszyć ich konstrukcję.

Huśtawki metalowe

Alternatywą dla bujaków drewnianych są z całą pewnością huśtawki metalowe ogrodowe. Ich największym plusem jest niezwykle solidna konstrukcja, która przez długie lata powinna opierać się szkodliwym warunkom atmosferycznym czy niszczycielskim zapędom ludzi. Co więcej, dobrze zaprojektowane i wykonane huśtawki metalowe dla dzieci są też bardzo bezpieczne. Za wysoką jakością i trwałością idzie też nieco wyższa cena huśtawek metalowych do ogrodu, która jednak jest z pewnością uzasadniona, szczególnie jeśli huśtawka ma służyć dłużej niż kilka sezonów. 


A gdzie można kupić bezpieczne, dobre i jednocześnie niedrogie huśtawki dla dzieci? Z pewnością warto spróbować u nas, na Arena.pl!


Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard