Filtry
Cena:
Wyczyść
Wyświetl według:
Wyświetl:
z 1
InkBOOK Etui Yoga Blue Jeans 85,00 zł od 100,00 zł z dostawą InkBOOK Etui Yoga Blue Jeans 6 osób kupiło Sprzedawca: zloteokazje 6 osób kupiło
Czytnik eBooków 7'' EBX-710.TFT 465,00 zł 253,00 zł od 268,00 zł z dostawą Czytnik eBooków 7'' EBX-710.TFT wysyłka w 24h Sprzedawca: pearl24
InkBOOK Etui Yoga Różowe złoto 85,00 zł od 100,00 zł z dostawą InkBOOK Etui Yoga Różowe złoto Sprzedawca: zloteokazje
InkBOOK Etui Yoga Cupcake Pink 85,00 zł od 100,00 zł z dostawą InkBOOK Etui Yoga Cupcake Pink Sprzedawca: zloteokazje
Czytnik E-book Kruger&Matz Library 2 + 1000 ebooków 299,00 zł od 312,90 zł z dostawą Czytnik E-book Kruger&Matz Library 2 + 1000 ebooków wysyłka w 24h Sprzedawca: digi_store
InkBOOK Classic 2 365,00 zł od 380,00 zł z dostawą InkBOOK Classic 2 Sprzedawca: zloteokazje
InkBOOK Etui Yoga Night Black 85,00 zł od 100,00 zł z dostawą InkBOOK Etui Yoga Night Black Sprzedawca: zloteokazje
Hama ETUI UNIWERSALNE "BRUSHSTROKE" DO E-BOOKA 6'' 57,50 zł od 72,50 zł z dostawą Hama ETUI UNIWERSALNE "BRUSHSTROKE" DO E-BOOKA 6'' Sprzedawca: zloteokazje
InkBOOK Etui Yoga Wild Rose 85,00 zł od 100,00 zł z dostawą InkBOOK Etui Yoga Wild Rose Sprzedawca: zloteokazje
z 1

Czytnik e-booków

Każdy miłośnik książek nieraz narzekał na problemy związane z czytaniem poza domem. Noszenie grubych tomów w ręce czy torbie jest bowiem męczące, a wygodne korzystanie z książki wymaga wolnych obu rąk. Dlatego też doskonałym rozwiązaniem jest czytnik ebooków, który pozwala na wygodne czytanie niezależnie od miejsca i czasu. Co równie ważne, dzięki zamontowanej pamięci czytnik e-booków umożliwia przechowywanie wielu książek i dowolne z nich korzystanie, co jest nie bez znaczenia, gdy ktoś szczególnie lubi opasłe i ciężkie tomy.  Czytnik e-booków z podświetleniem – co to jest i czy się opłaca?

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli czytników e-book, które różnią się walorami użytkowymi. Jednym z najciekawszych rozwiązań są produkty wyposażone z dodatkowe oświetlenie. Ich zadaniem jest podświetlenie wyświetlanego obrazu, co jest bardzo przydatne w przypadku czytania po zmroku czy nawet w kiepskim oświetleniu. Z pewnością więc warto zapłacić kilkadziesiąt złotych więcej za czytnik e-booków z oświetleniem, gdyż ma on zdecydowanie większe walory użytkowe. 

Jaki czytnik e-book warto kupić?

Czytniki e-booków – jaki wybrać? Oto jest pytanie! I na dodatek, całkiem zasadne pytanie! W sprzedaży znajduje się bowiem wiele modeli różnych producentów i, jak głosi reklama, każdy z nich jest najlepszy. W praktyce dokonując zakupu z pewnością warto zwrócić uwagę na trzy elementy. Przede wszystkim, jak duży jest ekran i samo urządzenie, gdyż czytanie na zbyt małych ekranach nie będzie przyjemne, a na zbyt dużych – poręczne. 

Drugą ważną kwestią jest technologia, w której wykonany został ekran. Przewagę mają tu czytniki korzystające z e-papieru, które nie męczą wzroku i nie odbijają światła. 

Trzecim ważnym problemem będą pozostałe parametry, funkcje i możliwości danego czytnika, takie jak ilość pamięci, oświetlenie czy możliwość korzystania z innych aplikacji. W ich przypadku trzeba się przede wszystkim zastanowić, które z nich są nam naprawdę potrzebne, a które po prostu zbędne. 

Szukasz czytników e-booków? Dobrze trafiłeś! Na Arena.pl z pewnością bowiem znajdziesz to, czego potrzebujesz – w dobrej cenie!

Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard
Santander