Kategorie

Konto

Koszyk

Jaki prezent na wieczór kawalerski?

Opublikowano: paź 29,2021 15:51

Jaki prezent na wieczór kawalerski?

Każdy wieczór kawalerski powinien być wydarzeniem nieprzeciętnym. Dlatego też wymaga on nadzwyczajnego potraktowania, zarówno ze strony przyszłego pana młodego, jak i jego kolegów czy znajomych. Jakie prezenty warto wybrać na tę okazję? Podpowiadamy!

Spis treści

Czy na wieczór kawalerski kupuje się prezent?

Nim jednak przejdziemy do określenia, jakie prezenty są najlepszą opcją dla przyszłego męża warto odpowiedzieć na pytanie, czy na wieczór kawalerski faktycznie trzeba kupić prezent. Wiele osób uważa bowiem, że sama organizacja imprezy pełni tę rolę. W praktyce wszystko zależy od naszego podejścia i formy wydarzenia. Przykładowo, jeśli organizatorzy zdecydują się na kawalerski z wieloma płatnymi atrakcjami, które niejako „wydrenują” budżet gości, to z pewnością prezenty nie są konieczne – ba, czasem nawet mogą przeszkadzać w zabawie. Inaczej wygląda sytuacja, gdy impreza zlokalizowana jest np. w lokalu czy domu i w praktyce nie różni się od innych spotkań towarzyskich. Wtedy różnego rodzaju prezenty są jak najbardziej wskazane, szczególnie że można się nimi też od razu i przy wszystkich pochwalić – co z reguły jest doskonałą zabawą samą w sobie

Jaki prezent na wieczór kawalerski?

Jeśli już podjęliśmy decyzję o zakupie prezentu na wieczór kawalerski to pozostaje nam już tylko wybrać odpowiedni gadżet. Łatwiej powiedzieć, niż zrobić! Z pewnością jednak przed rzuceniem się w wir zakupów warto zwrócić uwagę na najważniejszą kwestię. Jest nią sama osoba obdarowana. To przede wszystkim jej ma się on podobać, dlatego też warto uważać z najbardziej wymyślnymi opcjami. 


Prezent na Wieczór Kawalerski - Certyfikat, Dyplom na Kawalerskie A4

Ciekawy prezent na wieczór kawalerski

Szukając prezentów na wieczór kawalerski niekoniecznie trzeba wybierać spośród dedykowanych śmiesznych gadżetów. Czasem lepszym rozwiązaniem, które z pewnością spodoba się obdarowanemu, może być coś, o czym dana osoba marzy – ale nie może sobie na to pozwolić. Dotyczy to szczególnie rzeczy, których „dorosłemu i poważnemu” facetowi raczej nie wypada kupować – może to być zestaw klocków Lego Star Wars dla fana Gwiezdnych Wojen, megaedycja jakiejś gry strategicznej czy olbrzymia fototapeta lub portret z ulubionym superbohaterem – idealny do zawieszenia w sypialni! Gwarantujemy, że przy prezentacji każdego z nich będzie mnóstwo śmiechu, a obdarowany długo go zapamięta!

Oryginalne prezenty na wieczór kawalerski

Co najczęściej kupuje się na wieczór kawalerski? Oczywiście w dalszym ciągu mnóstwo osób idzie po najsłabszej linii oporu i decyduje się na kubki z napisami czy biustem, pamiątkowe dyplomy, koszulki z nadrukiem czy różnego typu gadżety erotyczne. Wszystkie one są jednak dość oklepane i z pewnością mało kogo zaskoczą. Dlatego też zawsze warto pomyśleć i poszukać trochę dłużej lub też samemu zająć się przygotowaniem oryginalnego prezentu. Możliwości w tym zakresie jest oczywiście mnóstwo i wszystko zależeć będzie od własnej wyobraźni. Własnoręcznie przygotowany album ze zdjęciami z „największych imprez” ostatnich lat, nagranie od znajomych czy nawet wspomniana koszulka czy kubek – ale z tekstem dobranym samemu – to z pewnością ciekawe tropy!

Praktyczny prezent na wieczór kawalerski

Mimo, że większość osób zakłada, że prezent na wieczór kawalerski musi być tylko „śmieszny”, to może czasem warto postarać się, by był on tylko praktyczny? Z pewnością niejedna osoba będzie bardzo zadowolona z ciekawego zestawu kieliszków, mega kufla do piwa czy dedykowanego nosidełka na piwo. Wbrew pozorom bardzo praktyczne mogą być też niektóre gadżety przydatne podczas nocy poślubnej czy też później… Możliwe, że pluszowe kajdanki, linki, maski czy chociażby kamasutra spodobają się nie tylko przyszłemu panu młodemu.

Bez wątpienia ilość możliwości, jakie mają goście wieczoru kawalerskiego w zakresie prezentów, jest olbrzymia. Co jednak jasne, wcale nie musi to działać na ich korzyść, gdyż duży wybór to też więcej zastanawiania się. Jeśli jednak ktoś szuka ciekawego, praktycznego lub oryginalnego prezentu na wieczór kawalerski, to z pewnością powinien przejrzeć oferty dostępne na platformie handlowej Arena.pl!

 

Może zainteresują Cię również:

6 pomysłów na prezent walentynkowy!

33 prezenty ślubne do 100zł, 200zł i 300zł

11 pomysłów na prezent na Dzień Matki 2021!

Erotyka

Książki podróżnicze

Biżuteria i zegarki