Wszystkie kategorie
Moja Arena

Jaki prezent na rocznicę ślubu? Podpowiadamy!

Opublikowano: paź 08,2018 14:12

Jaki prezent na rocznicę ślubu? Podpowiadamy!

Wiele par obchodzi rocznicę ślubu i to nie tylko tę okrągłą, lecz także każdą inną. To doskonały pretekst do wspólnego spędzenia czasu i wyjątkowych wspomnień – zarówno wesela, jak i wszystkich chwil, które razem spędziliśmy. Co podarować z tej okazji żonie, mężowi czy bliskim osobom, które zaprosiły nas na świętowanie rocznicy zaślubin?

Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Ponadczasowym prezentem na rocznicę ślubu, który nigdy nie wychodzi z mody są kwiaty. Z tej okazji możemy wręczyć bukiet świeżych róż lub tulipanów. Kolejny praktyczny pomysł na prezent na rocznicę to butelka dobrego wina, najlepiej w zestawie z nalewakiem, korkociągiem i nożykiem do folii ochronnej. To niezwykle użyteczny upominek, który sprawdzi się też na inne okazje – urodziny czy imieniny.

Oryginalnym prezentem na okrągłą rocznicę będzie ramka na zdjęcia– czy to klasyczna, ze zdjęciem ze ślubu, czy w formie kompozycji składającej się z kilku fotografii, albo elektroniczna, na której zdjęcia odtwarzane są w formie pokazu slajdów.

Jaki prezent na rocznicę można jeszcze podarować swoim bliskim? Ciekawą opcją jest obraz lub karykatura naszkicowana na podstawie wspólnego zdjęcia. Każda para obchodząca rocznicę ucieszy się również z prezentu w formie bonu na romantyczną kolację czy weekendowy wyjazd we dwoje. Miłośnikom bardziej ekstremalnych przeżyć podarujmy voucher na wspólny skok ze spadochronem albo lot balonem – to prezenty, które wspomina się potem latami.

Co na prezent na rocznicę ślubu dla męża?

Jaki prezent na rocznicę ślubu dla męża? Dobrym rozwiązaniem będzie elegancki skórzany portfel w ulubionym kolorze. Aby nieco spersonalizować taki podarunek, możemy pokusić się o wygrawerowanie na nim daty ślubu lub ulubionego cytatu, można też włożyć do niego nasze zdjęcie. Doskonałym prezentem na rocznicę ślubu dla męża będzie także krawat lub rękawiczki.

Uniwersalny prezent na rocznicę dla męża to również perfumy o ulubionym zapachu lub zestaw kosmetyków, w skład którego wchodzić może maszynka do golenia, pianka oraz krem. Jeżeli szukamy oryginalnego pomysłu na prezent na rocznicę ślubu dla męża, kupmy mu nową książkę ulubionego autora.

Jaki prezent na rocznicę ślubu dla żony?

Świetnym prezentem na rocznicę ślubu dla żony będzie zestaw złotej lub srebrnej biżuterii. Do wyboru mamy kolczyki, łańcuszki czy bransoletki lub komplety składające się z kilku elementów. Doskonałą alternatywą dla biżuterii będzie zegarek. Jaki inny prezent na rocznicę ślubu dla żony okaże się dobrym pomysłem?

Z tej okazji możemy wręczyć ukochanej ładne perfumy lub komplet, w którym dodatkowo znajdziemy dezodorant czy perfumowany balsam do ciała.       

Rocznica ślubu to wydarzenie, które warto celebrować poprzez wspólne spotkanie i wręczenie nawet drobnego, lecz zakupionego od serca prezentu.     


Pokaż więcej