Wszystkie kategorie
Moja Arena

Jaki prezent na wieczór panieński?

Opublikowano: paź 08,2018 14:26

Jaki prezent na wieczór panieński?

Jeżeli nasza siostra, przyjaciółka czy koleżanka wychodzi w najbliższym czasie za mąż, warto zorganizować jej wieczór panieński. Przyjęło się, że podczas takiego spotkania każda z zaproszonych osób wręcza przyszłej Pannie Młodej prezent. Jakiego rodzaju podarunki najlepiej sprawdzą się na tę okazję?

Prezent na wieczór panieński – jak go wybrać?

Co powinno się kupić na prezent na wieczór panieński? Kwestię tę najlepiej omówić razem z pozostałymi osobami zaproszonymi na imprezę. Jeżeli chcemy podarować naprawdę fajny prezent na wieczór panieński, warto dokładnie zastanowić się, co najbardziej ucieszyłoby bliską nam osobę i złożyć się na podarunek w kilka osób. Wspólny prezent może okazać się lepszy niż niż kilka małych, niekoniecznie praktycznych. Pomysł na prezent na wieczór panieński należy dopasować do temperamentu i charakteru przyszłej Panny Młodej. Jedna z nich ucieszy się z erotycznego podarunku z przymrużeniem oka, inna natomiast może być takim prezentem nieco zażenowana.

Jaki prezent na wieczór panieński?

Jaki prezent kupić na wieczór panieński? Doskonałym pomysłem będzie zestaw koronkowej bielizny. Zamiast niej bliskiej osobie podarować możemy zmysłową koszulkę nocną, piżamę czy pończochy razem z dopasowanym do nich pasem. Jeżeli wieczór panieński planujemy spędzić w SPA, dobrym pomysłem na prezent będzie elegancki szlafrok. Przyda się on również w dniu ślubu, podczas wykonywania makijażu i fryzury. Jeżeli nie znamy preferencji przyszłej Panny Młodej w tym zakresie, podarować możemy jej bon do ulubionego sklepu z bielizną. Będziemy miały wówczas pewność, że kupi ona produkt dopasowany do jej stylu, w odpowiednim rozmiarze.

Bardzo praktycznym pomysłem na prezent na wieczór panieński będą perfumy. Najlepiej postawić tu na subtelny zapach, który będzie towarzyszyć przyszłej Pannie Młodej w dniu ślubu. Kolejna propozycja to zestaw kosmetyków do makijażu. Zainwestować możemy w paletkę cieni lub błyszczyków lub postawić na pomadkę jednej z luksusowych marek, która uzupełni ślubną stylizację.

Śmieszne pomysły na wieczór panieński

Alternatywą dla klasycznych podarunków może być zabawny prezent na wieczór panieński. Tu sprawdzi się zestaw Idealnej Pani Domu, w skład którego wchodzą: miotełka, szufelka, wałek i gumowe rękawiczki. Inny pomysł na śmieszny prezent na wieczór panieński to fartuszek z humorystycznym napisem. Przyszłej Pannie Młodej na wieczór panieński podarować możemy także eleganckie wydanie Kamasutry lub erotyczną grę, w którą będzie mogła zagrać ze świeżo poślubionym mężem.

Nietypowe prezenty na wieczór panieński

Jeżeli chcemy zaskoczyć bliską osobę wychodzącą za mąż, dajmy jej nietypowy prezent w formie voucheru do SPA czy na masaż. Każda kobieta z pewnością ucieszy się z kursu makijażu czy tworzenia własnych perfum. Fankom intensywnych wrażeń podarować możemy z kolei bon na skok na bungee czy ze spadochronem. Decydując się na taki podarunek na wieczór panieński, możemy być pewne, że nasza siostra, przyjaciółka czy koleżanka zapamięta go na długo.

Oryginalnym pomysłem będzie zapewne własnoręczne wykonanie prezentu. Świetnie do tego celu sprawdzi się plansza z odciskami palców lub ust wszystkich uczestniczek imprezy albo pudełko z podarunkami, w którym, zgodnie z tradycją, znajdzie się coś nowego, starego, pożyczonego oraz niebieskiego.

Wybierając prezent na wieczór panieński, pamiętajmy, by dopasować go przede wszystkim do charakteru osoby, która w najbliższym czasie będzie wychodziła za mąż.


Pokaż więcej