Kategorie

Konto

Koszyk

Jaki depilator laserowy wybrać? Podpowiadamy!

Opublikowano: kwi 02,2021 11:12

Jaki depilator laserowy wybrać? Podpowiadamy!

Współczesne zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne w dużej mierze opierają się na wykorzystywaniu nowoczesnych technologii. Aby oszczędzać czas oraz uzyskiwać jak najlepsze efekty, coraz więcej kobiet rezygnuje z tradycyjnych form depilacji ciała i dokonuje zakupu depilatorów laserowych. Dlaczego warto z nich korzystać?

Jak działa depilator laserowy?

Metoda działania depilatora laserowego opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu wiązki światła lasera. Zostaje ona skierowana na wcześniej przygotowaną do zabiegu skórę, a następnie zamieniona w energię termiczną, która skutecznie niszczy cebulki włosów. Ten niezwykle nowoczesny zabieg przynosi długotrwałe rezultaty, bez ryzyka wystąpienia powikłań w postaci podrażnień skóry. Z powodzeniem wykorzystuje się go w salonach kosmetycznych do usuwania niechcianego owłosienia znajdującego się na różnych częściach ciała. Liczne propozycje zabiegów obejmują między innymi depilację laserową twarzy, w tym depilację laserową wąsika, a także depilację laserową miejsc intymnych. Dla największego komfortu klientek i klientów, kosmetolodzy używają jedynie wysokiej jakości depilatorów laserowych do twarzy oraz depilatorów laserowych do bikini. Po podjęciu decyzji o wykonaniu depilacji laserowej trzeba wiedzieć o tym, że w celu trwałego usunięcia włosów konieczne jest powtórzenie zabiegów od 4 do 5 razy. W przypadku ciemniejszej karnacji lub mocnych mieszków włosowych liczba zalecanych depilacji może wzrosnąć.   

Depilator laserowy – jaki wybrać?

Spośród bogatej oferty depilatorów warto zwrócić uwagę na modele proponowane przez znanych i cenionych producentów sprzętu elektronicznego. Nawet najbardziej wymagającym klientom bez wątpienia przypadną do gustu depilatory laserowe Philips. Odznaczają się one bowiem doskonałym wykonaniem oraz dbałością o bezpieczeństwo użytkowników. Popularne są także depilatory laserowe Braun. Poszczególne modele charakteryzują się innowacyjnym system usuwania włosów, który oddziałuje na melaninę, znajdującą się bezpośrednio w mieszkach włosowych. Niewątpliwymi liderami w kategorii sprzętów do higieny i pielęgnacji są również depilatory laserowe Babyliss. Większość z nich wyróżnia się możliwością zastosowania do nawet 5 fototypów skóry. Dodatkowo, depilatory te są bardzo lekkie oraz kompaktowe.

Depilatory laserowe – nasze propozycje

Jaki depilator laserowy wybrać, aby w najlepszy sposób spełniał nasze wymagania oraz działał sprawnie przez długi czas? Idealnym wyborem będzie na przykład depilator laserowy Braun BD5001 Silk-expert IPL. Do jego niewątpliwych zalet można zaliczyć wydajność w postaci przetwarzania aż 300 000 impulsów świetlnych. Wykonywane za pomocą prezentowanego modelu zabiegi przebiegają bardzo płynnie i szybko. Jedna kuracja trwa zaledwie 10 minut, a jej efekty wystarczają na wiele lat.     

Do wykonywania domowej depilacji świetnie sprawdzi się także depilator laserowy Silk’n Glide 300 000 XPRESS. Warto zauważyć że model ten doskonale nadaje się do usuwania owłosienia z miejsc, w których skóra jest szczególnie wrażliwa. Dlatego też pozwala w prosty sposób wykonać depilację okolic bikini i pach. Depilator laserowy Silk’n Glide 300 000 XPRESS może być stosowany po opalaniu. Zastosowana do jego produkcji innowacyjna technologia HPL umożliwia usunięcie włosów podcza zabiegu trwającego niespełna 20 minut.

Bardzo ciekawą propozycją urządzenia do samodzielnego, domowego użytku jest ponadto depilator laserowy Beurer IPL 10000. Dzięki niemu możemy korzystać z 6 dostępnych poziomów intensywności depilacji, dopasowanej do rodzaju cebulek włosowych. Każdy z zabiegów nie trwa dłużej niż 26 minut i jest całkowicie bezbolesny. W przypadku depilatora laserowego Beurer IPL 10000 istotną kwestią jest również dwufunkcyjny czujnik typu skóry, podwyższający poziom bezpieczeństwa użytkowania.

Dopasowany do naszych potrzeb depilator laserowy może znacząco ułatwić zabiegi pielęgnacyjne. Dzięki niemu szybko pozbawimy nasze ciało niechcianych włosków, a codzienne golenie raz na zawsze pójdzie w niepamięć.