Kategorie

Konto

Koszyk

Jaka lokówka automatyczna jest najlepsza? Sprawdzamy!

Opublikowano: kwi 02,2021 11:12

Jaka lokówka automatyczna jest najlepsza? Sprawdzamy!

Szeroka oferta artykułów do higieny i pielęgnacji sprawia, że często mamy problem z wyborem odpowiedniego produktu dla siebie. Rozważając zakup idealnej lokówki automatycznej, zastanawiamy się nad tym, jakie cechy powinna ona posiadać.  Które modele pozwolą nam stworzyć wymarzone fryzury bez zbędnego wysiłku?

Jak działa lokówka automatyczna?

W przeciwieństwie do tradycyjnych lokówek, lokówka automatyczna jest znacznie prostsza i szybsza w obsłudze. Dzięki wyposażeniu w specjalną komorę, urządzenie to pozwala bez trudu uzyskać efekt naturalnych loków. Aby w pełni zrozumieć, jak działa lokówka automatyczna, wystarczy zwrócić uwagę na jej innowacyjną budowę. Każdy model posiada bowiem ergonomiczny uchwyt oraz wałki, które samodzielnie nawijają poszczególne pasma włosów. W konsekwencji możemy w krótkim czasie wystylizować fryzurę zgodną z naszymi oczekiwaniami. Nie musimy martwić się o to, że dotąd nie korzystaliśmy z tego typu sprzętu i nie wiemy jak używać lokówki automatycznej, ponieważ jej obsługa jest niezwykle intuicyjna.    

Lokówka automatyczna –  która najlepsza?

Porównując opinie zadowolonych klientek można zauważyć, że spośród producentów małego AGD wyróźnia się kilka cenionych marek. Wyznaczane trendy powtarzają się w przypadku firm oferujących najnowsze modele lokówek automatycznych. Jednym z najchętniej wybieranych, jest bez wątpienia lokówka automatyczna Philips. Do jej licznych zalet należy efektywne wykorzystanie nowych technologii. Urządzenia te odznaczają się innowacyjnym systemem pozwalającym na zakręcanie dwa razy większej ilości włosów jednocześnie. Ponadto, powstałe loki zachwycają niepowtarzalnym kształtem, uzyskanym dzięki metodzie naprzemiennego skręcania włosów.

Zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak osoby eksperymentujące z fryzurami w domu polecają także lokówki automatyczne Babyliss. Wyróżniają się one funkcję Auto Curl, gwarantującą doskonałą jakość zakręcania włosów oraz ich dodatkową pielęgnację. Przedstawione oferty od znanych producentów charakteryzują się najwyższą jakością, dlatego też trudno jednoznacznie stwierdzić, która z nich –  lokówka automatyczna Philips, czy Babyliss jest lepszym wyborem. Biorąc pod uwagę dostępne w sklepach lokówki automatyczne, ranking wskaże również inne, godne polecenia modele. Są nimi na przykład niemieckie lokówki automatyczne Rowenta oraz produkowane w Polsce lokówki automatyczne Manta. Ostateczna decyzja dotyczącego tego, jaką lokówkę automatyczną wybrać, zależy od naszych indywidualnych oczekiwań względem określonych funkcji produktu.

Lokówka automatyczna Babyliss Curl Secret C905PE

Prezentowany model to idealny wybór dla osób, które potrzebują funkcjonalnego sprzętu do układania fryzur na co dzień. Lokówka automatyczna Babyliss Curl Secret C905PE posiada praktyczny wskaźnik temperatur, umożliwiający osiągnięcie trwałego efektu lśniacych loków. Perfekcyjne skręcenie jednego pasma włosów wymaga jedynie 12 sekund. Co równie istotne podczas częstego stosowania, model ten został wyposażony w obrotowy przewód, ułatwiający stylizowanie fryzury.     

Lokówka automatyczna Philips BHB876/00

Modelem, dzięki któremu bezpowrotnie zapomnimy o tradycyjnych lokówkach jest z kolei lokówka automatyczna Philips BHB876/00. Spośród jej wielu nowoczesnych funkcji, uwagę zwraca długi wałek z ceramiczną płytką, umożliwiający tworzenie większej ilości loków podczas jednego zakręcenia. Powstałe loki są niezwykle trwałe, ich wzmocnienie zapewnia wytwarzana przez urządzenie łagodna temperatura. Ergonomiczny pionowy uchwyt, a także otwarta konstrukcja urządzenia sprawiają, że modelu tego można z powodzeniem używać przez bardzo długi czas.

Lokówka automatyczna Manta MHC910 Dolly

Lokówka automatyczna Manta MHC910 Dolly to z kolei doskonała propozycja dla klientek ceniących wysoką jakość sprzętu do pielęgnacji włosów w atrakcyjnej cenie. Zaletą tego modelu jest bez wątpienia wykonywanie perfekcyjnych loków w krótkim czasie. Lokówka automatyczna Manta MHC910 Dolly została także uzupełniona o dźwiękowy system gotowości loków, dzięki czemu możemy mieć pewność osiągnięcia najlepszych rezultatów w stylizacji naszej fryzury.