Wkrętarki

Cena


Funkcja udaru

więcej

Liczba akumulatorów (szt)

więcej

Marka

więcej

Zasilanie

więcej

Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Wkrętarki

Wiele większych i mniejszych remontów lub też prac domowych prędzej czy później wiąże się z koniecznością wkręcania śrub czy wkrętów. Wtedy z pomocą przyjść mogą wkrętarki elektryczne. Co warto o nich wiedzieć i którą wybrać? 


Wkrętarki akumulatorowe czy sieciowe?

W praktyce na rynku obecne są dwa typy wkrętarek – akumulatorowe i sieciowe. Pierwsze z nich wyróżniają się elastycznością, możliwością użycia ich w trudno dostępnych miejscach i na ogół – mniejszą wagą. Wkrętarki sieciowe z kolei zawsze będą „uwiązane” do kabla, jednak na ogół charakteryzują się większą mocą i ciągłym działaniem, nie wymagają bowiem doładowania. 


Wkrętarki 18V czy słabsze?

Inną ważną cechą wkrętarek jest napięcie, które bezpośrednio przekłada się na moc danego urządzenia. Warto przy tym wiedzieć, że wkrętarki 18V są już naprawdę profesjonalnymi urządzeniami z licznymi funkcjami dodatkowymi, na przykład możliwością wiercenia i udarem. 


W wielu przypadkach wystarczające mogą się okazać wkrętarki akumulatorowe tanie o napięciu od 6,5 do 14V. Pozwolą one na wykonanie większości prostych czynności związanych z wkręcaniem i wierceniem w różnych materiałach. 


Jaka wkrętarka do domu?

Wybór odpowiedniej wkrętarki do domu uzależniony jest oczywiście od realnych potrzeb. Liczba dostępnych produktów jest olbrzymia, w związku z tym każdy bez trudu znaleźć może taki produkt, który będzie idealny. Najprostsze wkrętarki sprawdzą się bowiem w pracy ze sprzętem elektronicznym, bardziej złożone pozwolą na wkręcanie śrub i wkrętów w różne materiały, a te najbardziej zaawansowane – z powodzeniem zastąpią klasyczną wiertarkę. 


Ciekawym rozwiązaniem są też wkrętarki precyzyjne - idealne podczas prac wymagających szczególnej dokładności. A czy coś je łączy? Oczywiście! Dostępność na platformie Arena.pl!


Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard