Oświetlenie ogrodowe i zewnętrzne

Lampy ogrodowe

Oświetlenie to niezbędny element wyposażenia każdego ogrodu. Ułatwia wykonywanie prac porządkowych i pielęgnacyjnych, a także pełni funkcję dekoracyjną. U nas znajdziecie najlepszy wybór lamp ogrodowych i wiele ciekawych propozycji zewnętrznego oświetlenia domu.

Oświetlenie ogrodu – do pracy i wypoczynku

Oświetlenie ogrodu, jak na przykład latarnie czy kinkiety, umożliwia spędzanie czasu na zewnątrz i tworzą przytulną atmosferę w kąciku wypoczynkowym. Oświetlenie do ogrodu pozwala także na podkreślenie uroku roślin, zwłaszcza jeśli użyjemy lamp punktowych. W podobny sposób dzięki oświetleniu w ogrodzie można podkreślić oczko wodne czy skalniak.

Oświetlenie ogrodu LED – oszczędne i trwałe lampy w każdym stylu

Oświetlenie ogrodów LED to bardzo wygodne i trwale rozwiązanie, które nie zużywa dużo prądu. Oświetlenie ogrodowe ledowe jest cenione nie tylko za niskie koszty eksploatacji, ale także ze względu na trwałość takiego rozwiązania. Oświetlenie LED do ogrodu ma także ciekawy design i daje możliwość tworzenia kolorowych świetlnych kompozycji.Oświetlenie LED zewnętrzne do ogrodu jest łatwe w montażu. Jego zaletą jest też łatwa obsługa. Oświetlenie zewnętrzne LED można polecić każdemu, kto szuka efektywnego i taniego oświetlenia.

Lampy ogrodowe o ciekawym kształcie 

Lampy ogrodowe kule to jeden z najpopularniejszych artykułów w naszym sklepie. Polecamy także inne propozycje lamp o ciekawych kształtach w naszym sklepie, na przykład lampy w kształcie zwierząt. Dużą popularnością cieszą się też lampy ogrodowe kostki czy też oświetlenie z niestandardowych materiałów, jak na przykład lampy z kamienia.

Energooszczędne lampy ogrodowe ledowe

Hitem sprzedaży są też lampy ogrodowe ledowe. Lampy ogrodowe LED dobrze doświetlą wejście do domu, wjazd do garażu, ścieżki. Lampy ogrodowe LED z czujnikiem ruchu to doskonała alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia. Włączają się tylko wtedy, gdy w pobliżu znajdzie się ktoś z domowników lub gości, co dodatkowo ogranicza niepotrzebne zużycie prądu.

Jakie wybrać oświetlenie zewnętrzne?

Oświetlenie zewnętrzne to kinkiety, lampy podwieszane, boczne, słupki, lampy stojące. Oświetlenie zewnętrzne domu jest niezbędne przy furtce, bramie, drzwiach wejściowych, na podjazdach i tarasach. Dobrze dobrane oświetlenie zewnętrzne ledowe pozwala poczuć się bezpiecznie, podkreśla również styl domu i ogrodu. W naszym sklepie znajdziesz propozycje na oświetlenie zewnętrzne domu jednorodzinnego, które jest tanie, trwałe i estetyczne.

Różne rodzaje lamp ogrodowych stojących

Lampy ogrodowe stojące, czyli różnej wysokości latarnie i słupki to dobre rozwiązanie do oświetlenia podwórek, ścieżek, wjazdów. Latarnie ogrodowe oprócz funkcji typowo praktycznej stanowią wyjątkową ozdobę ogrodu, zwłaszcza jeśli decydujecie się na stylowe latarnie ogrodowe ze świecami albo wyjątkowe nowoczesne i trwałe latarnie ogrodowe z nowoczesnych materiałów.

Praktyczne lampy ogrodowe solarne

Lampy ogrodowe solarne to ekologiczne lampy napędzane energią słoneczną. Świetnie sprawdzą się także w miejscach, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. Duże lampy ogrodowe solarne mogą doświetlić nawet spore przestrzenie, a mocą nie ustępują tradycyjnym źródłom światła.
Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard