Kategorie

Konto

Koszyk

Jakie słuchawki do 500 zł?

Opublikowano: wrz 01,2021 16:02

Jakie słuchawki do 500 zł.jpg

Słuchawki to urządzenie, bez którego nie obędzie się żaden meloman. Pozwalają na wygodne słuchanie ulubionych utworów muzycznych — czy to w domowym zaciszu, czy podczas podróży. Jakie są godne polecenia słuchawki do 500 zł? Oto nasze propozycje.

Słuchawki do 500 zł. Które najlepsze?

Jakie są najlepsze słuchawki do 500 zł? Jeżeli chodzi o słuchawki do 500 zł douszne (inaczej dokanałowe), godnym polecenia modelem jest między innymi JBL T115TWSWHT. Czym charakteryzują się te słuchawki douszne? Dźwięk Pure Bass sprawia, że korzystając z nich można się poczuć niczym na koncercie ulubionego zespołu. Słuchawki pozwalają skutecznie odizolować się od otoczenia i zanurzyć w muzycznym świecie. Dzięki funkcji podwójnego połączenia, użytkownik może zdecydować, czy chce korzystać z obu słuchawek jednocześnie, czy tylko z lewej lub prawej. Gdy akumulatory zaczynają się stopniowo rozładowywać, możliwe jest zasilanie tylko jednej z nich.

Słuchawki bezprzewodowe do 500 zł JBL T115TWSWHT obsługują systemy głosowe, takie jak Siri, Google Assistant czy Bixby. By móc z nich korzystać, wystarczy nacisnąć dwukrotnie prawą słuchawkę i wydać dowolne polecenie. Wbudowany w słuchawki douszne mikrofon precyzyjnie wychwytuje dźwięk użytkownika z otoczenia, co umożliwia wydawanie komend głosowych i prowadzenie rozmów. Model ten doskonale dopasowuje się do uszu, czego zasługą są znajdujące się w zestawie 3 pary końcówek w rozmiarach S, M oraz L. Słuchawki bezprzewodowe do 500 zł znajdują się w minimalistycznym, eleganckim etui, które pozwala na wygodne przenoszenie, jednocześnie je ładując i wydłużając maksymalny czas pracy do 21 godzin.

Najlepsze słuchawki do 500 zł nauszne? Godne polecenia słuchawki nauszne do 500 zł to między innymi Marshall Major III. Stanowią połączenie znakomitej jakości dźwięku i wysokiego komfortu użytkowania. Wygodne muszle z miękkim obszyciem, ergonomiczne zawiasy 3D, grube pętelkowe druty, wzmocnione gumowe amortyzatory oraz elastyczny pałąk umożliwiają dopasowanie słuchawek do głowy. Konstrukcja nauszna dobrze sprawdza się zarówno w domu, jak i w podróży. Słuchawki korzystają z transmisji za pośrednictwem sieci Bluetooth, co sprawia, że bezproblemowo współpracują z urządzeniami mobilnymi oraz stacjonarnymi. Chcąc przyciszyć lub pogłośnić muzykę, nie ma konieczności sięgania po smartfon czy innymi sprzęt. Słuchawki posiadają bowiem wbudowaną opcję regulowania głośności. Wyposażone są również w mikrofon, który bardzo dobrze sprawdza się podczas prowadzenia rozmów telefonicznych. Tym, co wyróżnia ten model jest duży zasięg wynoszący aż 10 metrów.

Słuchawki ceny

Jaka jest średnia cena słuchawek dostępnych na Arena.pl? Coś dla siebie znajdą tu nawet te osoby, których budżet na zakup sprzętu jest mocno ograniczony. Przykładem są słuchawki do 50 zł Esperanza EGH201R. To model douszny z mikrofonem przeznaczony do odtwarzaczy audio, MP3, MP4, komputerów oraz innych urządzeń wyposażonych w standardowe wyjście audio. Słuchawki posiadają trwałe, dopasowujące się do kształtu ucha, tłumiące zewnętrzne hałasy wkładki gumowe. Do ich zalet zaliczyć można między innymi wzmocniony efekt odtwarzania basów.

Wysokiej jakości słuchawki do 200 zł to z kolei Beats Flex. Czym charakteryzują się te najlepsze słuchawki do 200 zł? Gwarantują one nawet 12 godzin słuchania muzyki bez przerwy. Słuchawki do 250 zł zapewniają doskonałą separację kanałów stereo i bogate, precyzyjne brzmienie basów. Laserowo wycinane otwory mikrowentylacyjne redukują ciśnienie w uszach, a zoptymalizowany kąt ustawienia przetwornika gwarantuje czysty, wyraźny dźwięk.

Jakie słuchawki wybrać?

Mnogość modeli słuchawek dostępnych na Arena.pl sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Bogaty asortyment obejmuje słuchawki nauszne oraz słuchawki douszne. W podróży czy podczas uprawiania sportu bardzo dobrze sprawdzają się słuchawki bezprzewodowe. Miłośnicy gier nie obędą się bez słuchawek gamingowych (inna ich nazwa to słuchawki komputerowe). Do wyboru są słuchawki gamingowe z mikrofonem oraz słuchawki gamingowe bezprzewodowe. Odrębną kategorię produktów stanowią słuchawki dla dzieci. Wyjątkowo efektownie prezentują się słuchawki dla dziecka z kocimi uszami czy rogiem jednorożca. Oferta Arena.pl obejmuje również słuchawki DJ oraz zestawy słuchawkowe.

Jeżeli interesują cię słuchawki i zastanawiasz się nad zakupem, rzuć okiem na naszego bloga, gdzie znajdziesz wiele cennych wskazówek. Dowiesz się z niego między innymi jakie słuchawki z mikrofonem sprawdzą się najlepiej, jakie słuchawki nauszne bezprzewodowe wybrać, jakie słuchawki nauszne są najlepszym rozwiązaniem, jak wybrać idealne słuchawki nauszne czy jak wybrać słuchawki, które posłużą przez długi czas. Twojej uwadze polecamy również wpisy: Jakie słuchawki z mikrofonem do 100 zł 5 propozycji, Słuchawki 4 propozycje oraz Słuchawki nauszne 200 zł.

Jeżeli zainteresował cię ten tekst, przeczytaj więcej:

Słuchawki prysznicowe

Systemy bezprzewodowe

Mikrofony do komputera

Fotele gamingowe

Głośniki samochodowe

Nagłośnienie do domu

Nagłośnienia

Wybieramy głośnik bluetooth

Mikrofon do komputera

Fotele gamingowe jak wybrać

Jakie głośniki do komputera