Kategorie

Konto

Koszyk

Jakie słuchawki z mikrofonem do 100 zł? 5 naszych propozycji

Opublikowano: sie 04,2021 11:50

Jakie słuchawki z mikrofonem do 100 zł? 5 naszych propozycji

Słuchawki z mikrofonem to urządzenie, bez którego nie obędzie się żaden fan komunikatorów głosowych oraz gier sieciowych. Wysokiej jakości sprzęt tego typu jesteśmy w stanie nabyć w cenie nieprzekraczającej 100 złotych. Oto kilka najciekawszych modeli.

Spis treści

Słuchawki z mikrofonem do 100 zł – jak wybrać?

Wybierając słuchawki komputerowe z mikrofonem, pod uwagę warto wziąć następujące parametry:

  •      Rodzaj – do wyboru mamy tu modele przewodowe oraz bezprzewodowe. Pierwsze z nich ograniczają nasze ruchy długością kabla, gwarantując jednocześnie wysokiej jakości dźwięk pozbawiony opóźnień czy zakłóceń. Modele bezprzewodowe są bardzo wygodne w użytkowaniu, lecz mogą przekazywać dźwięk z lekkim opóźnieniem, co może mieć wpływ na osiągane w grach wyniki.
  •      Czułość – informuje ona o tym, jak głośny może być taki sprzęt komputerowy. By w pełni komfortowo rozpoznawać wszelkiego rodzaju dźwięki, najlepiej, by wartość ta przekraczała 80 dB.
  •      Membrany – modele wysokiej jakości dysponują membranami w rozmiarze około 50 – 60 milimetrów.
  •      Pasmo przenoszenia – odnosi się ono do obsługiwania częstotliwości dźwięków. Dolny próg dotyczy tonów niskich, górny – wysokich. W przypadku standardowych urządzeń elektronicznych parametr ten wynosi około 20 Hz.
  •      Długość przewodu oraz zasięg – pierwszy z nich odnosi się do słuchawek przewodowych, drugi – bezprzewodowych. Im parametry te są wyższe, tym większą swobodę ruchów gwarantować będzie dane urządzenie.

Słuchawki nauszne z mikrofonem do 100 zł

W cenie poniżej 100 złotych nabyć możemy między innymi słuchawki Rebeltec Pulsar. Wyposażone są one w wysokiej jakości przetworniki, które gwarantują krystalicznie czysty dźwięk. Posiadają wbudowany akumulator 250 mAh. Na uwagę zasługują tutaj również diody sygnalizacyjne oraz gniazdo na kartę microSD, z której można odtwarzać pliki mp3.

Kolejny ciekawy model to słuchawki E-Blue Cobra I EHS013 z wysokiej czułości, obrotowym mikrofonem zapewniającym doskonałej jakości dźwięk. Klamry do regulacji pałąku zostały wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje niezwykłą trwałość urządzenia.

Fanom słuchawek o oryginalnym wyglądzie z pewnością do gustu przypadnie natomiast model Fury Hellcat z wykończeniem z eko skóry i podświetleniem LED. Mają one czułość na poziomie 54 dB, a długość kabla wynosi tu 2 metry.

Słuchawki douszne z mikrofonem do 100 zł

Przykładem słuchawek dousznych z mikrofonem do 100 zł jest model 4World MP3 DuoColor Flat o maksymalnej mocy 50m W, średnicy głośnika 10 mm, czułości 105 dB, paśmie przenoszenia 10 – 23 000 Hz oraz długości kabla 120 centymetrów. W zestawie znajdziemy kilka rozmiarów wtyków dousznych, co umożliwia dopasowanie słuchawek do indywidualnych potrzeb.

Słuchawki z mikrofonem USB do 100 zł

Przykładem takiego sprzętu może być model NEMESIS USB MT3574, który wyposażony został w obrotowy wysięgnik mikrofonu. Tym, co odróżnia słuchawki od innych urządzeń tego typu dostępnych na rynku, jest niezwykle ciekawy design. Dzięki możliwości regulacji, idealnie dopasowują się one do kształtu głowy. Wyposażono je w duże poduszki douszne wykonane ze sztucznej skóry wypełnionym miękkim pluszem, które gwarantują komfort nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Słuchawki doskonale wytłumiają dobiegające z zewnątrz dźwięki. Posiadają kabel o długości 1,9 metra, na którym znajduje się praktyczny pilot służący do kontroli głośności oraz mikrofonu.

Jak się okazuje, w cenie nieprzekraczającej 100 złotych jesteśmy w stanie nabyć wysokiej jakości słuchawki z mikrofonem, które posłużą nam przez długi czas.

Może zainteresują Cię również:

Słuchawki bezprzewodowe – przekonaj się, że warto na nie postawić!

Jakie słuchawki z mikrofonem?

Słuchawki douszne – pomożemy Ci je wybrać!

Słuchawki nauszne

Słuchawki do telefonów ☆ Słuchawki do smartfonów

Słuchawki komputerowe