Usta

Cena


Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Usta – kosmetyki do makijażu ust na arena.pl

Podkreślone usta to bezsprzecznie atrybut kobiecości. W naszych torebkach i kosmetyczkach znajdują się ponadczasowe czerwone pomadki na wielkie wyjścia, delikatne błyszczyki na co dzień lub neutralne pomadki ochronne zabezpieczające przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. 

Szminki – klasyka w makijażu ust

Pomalowane szminką usta od lat uwodzą mężczyzn, a kobietom dodają nie tylko uroku osobistego, ale i pewności siebie. W szminkach najbardziej lubimy to, że możemy każdego dnia inaczej zaakcentować usta – czasem podkreślamy je mocniej, a czasem tylko delikatnie dopełniamy pomadką makijaż. W ofercie arena.pl znajdziesz bogatą ofertę szminek, z której wybierzesz ulubiony odcień na każdą okazję.

Konturówki – ramy dla koloru

Bez konturówki trwałość szminki jest wystawiona na ciężką próbę. Obrysowane konturówką, a następnie dokładnie pomalowane szminką usta, dłużej utrzymają się w nienagannym stanie, nawet mimo jedzenia i picia. Konturówka powinna być w kolorze możliwie najbardziej zbliżonym do odcienia szminki, ale możemy również wybrać konturówkę bezbarwną, która będzie pasować do każdej pomadki.

Błyszczyki – lekko i z połyskiem

Błyszczyki zwykle są wybierane jako dopełnienie makijażu na co dzień, ponieważ są mniej zobowiązujące i  łatwo skorygować nimi makijaż w ciągu dnia. Usta pociągnięte błyszczykiem wyglądają lekko i świeżo. Możemy wybierać spośród błyszczyków półtransparentnych lub bardziej napigmentowanych o mocnym nasyceniu koloru.


Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard