Oczy

Cena


Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Makijaż oczu

Nieważne czy jesteś początkująca w świecie makijażu, czy już od dawna nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez makijażu oczu, u nas znajdziesz szeroką ofertę cieni, kredek i mascar. Wysokiej klasy kosmetyki zapewnią precyzyjny makijaż oka także kobietom mniej doświadczonym i malującym się sporadycznie. U nas każda kobieta – malująca wyłącznie siebie lub profesjonalna wizażystka – znajdzie produkty do makijażu oczu, odpowiednie do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Zobacz asortyment naszych Sprzedawców i wybieraj spośród tysięcy produktów do makijażu oczu, ust i twarzy. 

Malowanie oczu blisko osadzonych

Kobiety, które mają blisko siebie osadzone oczy, często nie wiedzą, w jaki sposób je malować, aby optycznie zwiększyć ich rozstaw. Malowanie oczu blisko osadzonych należy rozpocząć od nałożenia w wewnętrznych kącikach bardzo jasnego cienia, a zewnętrzne podkreślić kontrastującym, ciemnym cieniem. Tuszując rzęsy, pamiętajmy o tym, by mocniej podkreślić te bliżej zewnętrznego kącika. Malowanie oczu można zakończyć kreską na dolnej powiece, którą dość mocno wyciągniemy poza kontur oka. Dla posiadaczek blisko osadzonych oczu dobrym rozwiązaniem będzie zakup palety cieni z jasnymi oraz ciemnymi kolorami.

Jakie kosmetyki do makijażu oczu kupić?

Zastanawiając się, jakie kosmetyki do makijażu oczu wybrać, należy rozpocząć poszukiwania wśród kosmetyków wysokiej klasy. Dokładnie tych, które można nabyć u naszych sprawdzonych Sprzedawców. Kosmetyki mają kontakt z oczami, dlatego ważne jest nieoszczędzanie na ich jakości. Wśród kosmetyków do makijażu oczy warto zaopatrzyć się w paletę cieni, tusz do rzęs oraz kredkę lub eyeliner, w przypadku pań, które lubią mocny makijaż oczu. Na wieczorne wyjścia lub imprezę sprawdzi się opakowanie sztucznych rzęs, które dadzą spektakularny efekt wachlarza. W kosmetykach do makijażu oczu należy być szczególnie uczulonym na daty przydatności i w żadnym wypadku nie używać kosmetyków przeterminowanych.

Jak malować oczy do pracy?

Makijaż dzienny, czyli najodpowiedniejszy do szkoły lub pracy nie może być zbyt mocny. Powinien podkreślić walory urody i zatuszować jej mankamenty. Najważniejszą zasadą w dziennym makijażu, jest umiar w ilości i intensywności kosmetyków. Malowanie oczu powinno być wykonane neutralnymi, dość jasnymi cieniami. Brązy i beże zdecydowanie lepiej się sprawdzą niż cień czarny lub granatowy. Te kolory będą idealne na imprezę, a w miejscu pracy zdecydowanie warto je sobie odpuścić.


Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard