Kupujemy szafę do przedpokoju!

Opublikowano: kwi 02,2021 11:13

Kupujemy szafę do przedpokoju!

Szafa w przedpokoju to jeden z najważniejszych mebli w całym domu. Służy przechowywaniu odzieży wierzchniej, butów, ale też ubrań i akcesoriów sezonowych. Pozwala także uporządkować przestrzeń. Może również pełnić rolę schowka gospodarczego – wygodnie schowasz w niej odkurzacz lub środki czystości. Jak wybrać szafę do przedpokoju, która najlepiej spełni wszystkie wymienione funkcje i posłuży Ci przez lata? Oto garść podpowiedzi.

Jak wybrać szafę do przedpokoju?

Szafa do przedpokoju powinna być w miarę duża i przestronna. Możesz zainwestować w gotową szafę modułową lub zamówić szafę na wymiar. Wszystko zależy od Twoich aktualnych potrzeb. Dobrze, by wybrana szafa miała zamontowane drzwi przesuwne. W ten sposób nie będzie Ci potrzebna dodatkowa przestrzeń na otwarcie drzwi, a co za tym idzie – taka szafa doskonale wpasuje się nawet w ciasny, wąski korytarz. Wybierz wysoką szafę z dwoma drążkami, by zmieścić w niej więcej ubrań. Głębokie górne półki wykorzystaj na przechowywanie sezonowej odzieży, umieszczonej w workach próżniowych. Na dnie szafy zamontuj kratkę, na której postawisz buty.

Jaka szafa do przedpokoju?

Głowisz się nad wyborem odpowiedniej szafy do swojego przedpokoju? Skorzystaj z naszych podpowiedzi i wybierz mebel, który posłuży całej Twojej rodzinie.

Szafa do przedpokoju z lustrem

Szafa do przedpokoju z lustrem to doskonały sposób na optyczne powiększenie pomieszczenia. Wstaw ją do wąskiego przedpokoju i zobacz, jak nabiera on przestrzeni. Szafy do przedpokoju z lustrem to również praktyczne rozwiązanie, które na co dzień pomoże zdecydować Ci o doborze poszczególnych części garderoby czy akcesoriów tak, by stworzyć wyjątkowy outfit, doskonale dopasowany do okazji.

Szafa do przedpokoju z siedziskiem

Szafa do przedpokoju z siedziskiem, to wygodne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi lub seniorami. Szafa z siedziskiem do przedpokoju umożliwi nie tylko wygodne przechowanie kurtek, płaszczy czy butów, ale także stworzy komfortowy kącik, gdzie wygodnie założysz lub zdejmiesz buty. Skorzystają na tym szczególnie seniorzy, którym trudno jest się schylić, czy dzieci – posadzone nieruchomo maluchy łatwiej będzie ubrać. Szafa w przedpokoju z siedziskiem to estetyczne rozwiązanie, które wyróżni się na tle podobnych do siebie pomieszczeń z meblami systemowymi.

Szafa z wieszakiem do przedpokoju

Jeśli ruch w Twoim przedpokoju jest duży, członkowie rodziny wychodzą o różnych porach i nie chcą za każdym razem chować kurtki do szafy – postaw na wygodną szafę z wieszakiem do przedpokoju. W szafie możesz umieścić grubsze kurtki, których nie używasz na co dzień, a na wieszaku zawiesić odzież, która jest w stałym użyciu. To praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci mieć zawsze pod ręką ulubione rzeczy.

Jaka szafa do małego przedpokoju?

Jeśli wciąż głowisz się nad tym, jaka szafa do małego przedpokoju sprawdzi się najlepiej, zaufaj specjalistom od aranżacji wnętrz i sięgnij po sprawdzone rozwiązania.

  • Szafa do małego przedpokoju powinna być prosta, funkcjonalna i estetyczna.
  • Wybierz szafy do małego przedpokoju z zasuwanymi drzwiami i lustrami, by najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, a dodatkowo powiększyć pomieszczenie optycznie.
  • Jeśli Twój przedpokój jest dość wąski, zrezygnuj z głębokiej szafy na rzecz przemyślanych rozwiązań.
  • Wysuwane kosze na drobiazgi, praktyczne szuflady, opuszczane drążki na wieszaki – szeroki wybór funkcjonalnych rozwiązań sprawia, że nawet w ciasnym przedpokoju z łatwością stworzysz wygodną garderobę.

Mały przedpokój wcale nie musi być nudny. Zainwestuj w wygodną i estetyczną szafę, by dodać mu uroku i zyskać komfortową przestrzeń do przechowywania rzeczy całej rodziny. Wybierz wygodny wieszak z siedziskiem i stylową szafkę na buty. Pamiętaj, że przedpokój jest wizytówką Twojego domu. Postaw na ozdobne kinkiety i reprezentacyjne lustro w zdobionej ramie, by stworzyć przytulną i piękną aranżację w swoim wnętrzu. Stylowych mebli oraz dodatków do domu w najlepszych cenach szukaj w sklepie internetowym ARENA.PL.


Pokaż więcej