Zapachy

Cena


Marka

więcej

Pojemność (ml)

więcej

Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Zapachy renomowanych marek

Subtelne i mocne zapachy wabią mieszankami najróżniejszych składników. Niezależnie od preferencji każdy znajdzie u nas coś dla siebie, ponieważ proponujemy perfumy rozmaitych marek. Unikalne zapachy perfum pozwalają wyrazić siebie i przyciągnąć uwagę. Działają na zmysły i wprawiają w stan relaksu. 

Perfumy

Aromaty, jakie roztaczają perfumy są niepowtarzalne, ponieważ w każdym flakonie zamknięta jest inna kompozycja zapachowa. Lekkie jak powiew bryzy i pełne cytrusowych nut odświeżają i doskonale sprawdzają się w ciągu dnia. Za to takie akcenty jak piżmo lub paczula sprawiają, że zapach bardziej kusi płeć przeciwną, ale jest też cięższy, więc idealnie sprawdza się wieczorem. W ofercie znajdują się najróżniejsze perfumy, które można dopasować do własnego charakteru i danej okazji.

Perfumy damskie

Unikalne perfumy damskie sprawiają, że kobieta czuje się wyjątkowa i promienieje wewnętrznym blaskiem. Wśród kobiecych zapachów dominują akcenty kwiatowe i owocowe, ale również słodycz wanilii lub czekolady. Roztaczają intrygującą aurę. Nowoczesne kompozycje zaskakują niecodziennymi połączeniami.

Perfumy męskie

Aromaty mchu i paproci na stałe zagościły w zapachach przeznaczonych dla mężczyzn. Zdecydowane perfumy męskie uwodzą zapachem ziół i intensywnych przypraw. Piżmo, ambra, nuty tytoniu, ale również aromaty śródziemnomorskie można znaleźć w kompozycjach proponowanych perfum męskich.


Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard