Ładowarka USB XTAR QC 3.0 AC/5V/9V/12V 3A black
Tradax
4.4
Darmowa dostawa.
U Ciebie pojutrze
Darmowa dostawa
Handeline
4.2
U Ciebie pojutrze
Tradimerce
4.6
Handeloop
4.7
Ładowarka Euro USB (AC)
bagazownia
4.4
Qoltec Ładowarka sieciowa 35W GaN 5-20V 1.5-3A 1 x USB-C PD 1 x USB QC 3.0
qoltec
5
1 osoba kupiła
Unitek Ładowarka sieciowa 1x USB-A 1x USB-C QC PC 3.0 33W biała
SekcjaMedialna
5
W punkcie pojutrze
Rozgałęźnik płaski 2X2P+USB AC-B/G Legrand 049401
himp_pl
4.8
Qoltec Ładowarka sieciowa 65W GaN 5-20V 3-3.35A 2xUSB-C PD 1xUSB QC 3.0
qoltec
placeholder
placeholder
Ładowarka USB XTAR QC 3.0 AC/5V/9V/12V
Parametry
Stan
nowy
EAN
Opis
Ładowarka dogniazdkowa USB Quick Charge 3.0 AC/5V/9V/12V XTAR 3A
Zawsze dostępna energia w domu i poza nim!
Bardzo szybka, sieciowa ładowarka USB, kompatybilna z Quick Charge 3.0. Urządzenia wykorzystujące Quick Charge 3.0 ładują o 38% szybciej od tych w wersji QC2.0, dwa razy szybciej od tych z QC1.0 i cztery razy szybciej od tych ładowanych w "standardowy sposób". Posiada 3 różne napięcia wyjściowe ładowania. Wykrywa je automatycznie, wybierając najlepsze rozwiązanie dla podłączonego urządzenia. Posiada złącze USB typu A, najpopularniejsze na rynku. Wejście szerokozakresowe o napięciu od 100V do 240V umożliwia korzystanie z ładowarki w innych krajach. Pozwala naładować urządzenie w domu, w biurze, a także w podróży. Oferuje szybkie, wydajne ładowanie z zabezpieczeniem przed zwarciem czy przeładowaniem urządzenia. Bezpośrednio podczas ładowania, umożliwia standardowe korzystanie z urządzenia. Cechuje się niskim zużyciem energii i wysoką wydajnością.
  • USB Quick Charge 3.0
  • Automatyczna regulacja napięcia i prądu ładowania
  • System multi ochrony
  • Zabezpieczenie przed przepięciem, przeciążeniem i zwarciem
  • Kontrola temperatury
  • Gotowa do użycia, po podłączeniu do europejskiego gniazdka sieciowego
  • Wysoka kompatybilność i dopasowanie do wielu urządzeń zarówno iOS i Android
Jak to działa:
  • Krok 1 : podłącz ładowarkę ścienną USB do gniazda sieciowego 100-240V
  • Krok 2 : podłącz swoje urządzenie przenośne, kablem USB i od razu korzystaj z zasilania.
 Dane techniczne:
  • Producent: XTAR
Numer oferty: 51580281
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowoczesna ładowarka USB XTAR QC 3.0 to niezawodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią szybkie i bezpieczne ładowanie swoich urządzeń. Dzięki zastosowaniu technologii Quick Charge 3.0, ta uniwersalna ładowarka umożliwia naładowanie smartfonów, tabletów czy odtwarzaczy aż o 75% szybciej w porównaniu do standardowych modeli. Prąd wyjściowy 3A i napięcie regulowane automatycznie w zakresie 5V, 9V oraz 12V gwarantują optymalne ładowanie każdego kompatybilnego urządzenia, eliminując konieczność ręcznego ustawiania parametrów. Kompatybilność z szerokim spektrum urządzeń i certyfikaty CE potwierdzają wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Ładowarka XTAR wyposażona jest w jedno złącze USB typu A, co czyni ją wygodnym urządzeniem zarówno w domu, jak i w podróży. Mała waga — zaledwie 100 g — i kompaktowy design sprawiają, że można ją zabrać wszędzie, nie zajmując dużo miejsca. Czarny, elegancki wygląd z żółtymi akcentami dodaje nowoczesnego charakteru. Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, ochrona przed zwarciem oraz kontrola temperatury zapewniają stabilną i bezpieczną pracę przez długi czas. To idealny wybór dla osób, które oczekują od ładowarki nie tylko szybkości, lecz także najwyższej jakości i trwałości. Niezawodność, skuteczność i uniwersalność tej ładowarki XTAR QC 3.0 przekłada się na komfort codziennego użytkowania, a możliwość ładowania różnorodnych urządzeń czyni ją nieodzownym elementem każdego domu i biura.
Parametry
Certyfikaty zgodności
CE
EAN (GTIN)
Kod producenta
DBS15Q
Kolor
czarny
Liczba urządzeń ładowanych jednocześnie
1
Marka
Xtar
Napięcie wyjściowe
5,00 V
Prąd wyjściowy
3000,00 mA
Przewód w zestawie
nie
Przeznaczenie
uniwersalna
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0,100 kg
Zgodność ze standardem
Quick Charge 3.0
Złącza
USB
Podobne produkty
Podobne posty
Ładowarka Euro USB (AC)