Marynarki

Cena


Kolor

więcej

Marka

  pokaż

  Materiał

   pokaż

   Rozmiar

    pokaż

    Cechy oferty


    Czas realizacji zamówienia

    więcej

    Marynarki męskie

    Męska marynarka to nie tylko część eleganckiego garnituru, zarezerwowanego wyłącznie na specjalne okazje. Dziś marynarki z męskich kolekcji są także elementem codziennych stylizacji, które z powodzeniem możecie łączyć ze stylem casual. Niezależnie od tego, czym zajmujesz się na co dzień i jaki styl ubioru preferujesz, co najmniej jedna marynarka w szafie każdego mężczyzny to pozycja obowiązkowa. 

    Marynarki sportowe

    Sportowa marynarka oczywiście ze sportem ma niewiele wspólnego. Mianem tym określamy po prostu casualowe marynarki, które możemy założyć na półformalne okazje czy nawet na co dzień. Męska marynarka sportowa będzie idealna w sytuacji, gdy chcemy wyglądać elegancko, ale pełen garnitur byłby przesadą. Sportowa marynarka w męskich stylizacjach sprawdzi się zarówno do koszuli jak i do prostego t-shirta. Nowe trendy i popularność stylu sportowego, sprawiły że odpowiednią marynarkę możemy ubrać teraz nawet do bluzy z kapturem.

    Marynarka w kratę

    Marynarka w kratę to idealny wybór dla mężczyzn, którzy chcą się wyróżnić. Najpopularniejszym wzorem są marynarki w kratę księcia Walii. Wzór ten został spopularyzowany już w 20-leciu międzywojennym przez króla Anglii Edwarda VIII. Niedawno męskie marynarki w kratę księcia Walii stały się jednym z gorących trendów w męskiej modzie. Marynarki w kratę możemy kupić w różnych wersjach kolorystycznych, a do najpopularniejszych należą te w szarą lub granatową kratkę.

    Marynarki męskie do jeansów

    Obowiązujące w męskiej modzie trendy już kilka lat temu pozwoliły na odejście od sztywnych zasad elegancji. Marynarka nie jest zarezerwowana już wyłącznie na formalne czy biznesowe okazje. A bardzo modne i popularne stało się noszenie marynarki męskiej do jeansów. Idealna marynarka do jeansów to casualowy, tak zwany sportowy fason. Błędem jest zakładanie do jeansów marynarki pochodzącej z eleganckiego garnituru. Ważne jest też, jakie jeansy do marynarki dobierzemy. Unikajmy raczej jeansów z dziurami czy przetarciami, do marynarki najlepsze będą proste, klasyczne jeansy.

    Marynarka dwurzędowa

    Marynarki dwurzędowe przez wiele lat kojarzyły się z klasyczną, brytyjską elegancją. Dziś dużo zależy od tego, z jakiego materiału uszyta jest marynarka. Wpływa to bowiem na to, czy marynarkę dwurzędową założyć do bardzo formalnego stroju lub w mniej zobowiązujących sytuacjach. Eleganckie, wełniane marynarki dwurzędowe mogą być elementem garnituru ślubnego. Natomiast nieco mniej eleganckie, dwurzędowe marynarki uszyte np. z wełnianej flaneli świetnie sprawdzą się w codziennych sytuacjach.

    Powered by
    Beyond
    New Connect
    PayU
    SGB
    Mastercard