Kategorie

Konto

Koszyk

Jaka bielizna wyszczuplająca pod sukienkę?

Opublikowano: lip 21,2021 16:26

Jaka bielizna wyszczuplająca pod sukienkę?

Randka, studniówka, wesele w rodzinie? A Ty przybrałaś na wadze i z trudem mieścisz się w zakupioną sukienkę? Nic nie szkodzi. Przemysł bieliźniany wyszedł naprzeciw kobietom takim jak Ty. Już dawno temu wymyślono specjalną bieliznę, której celem jest ukrycie kilku nadprogramowych kilogramów. Oto wszystko o bieliźnie wyszczuplającej.

Spis treści

Czy bielizna wyszczuplająca działa?

Wśród kobiet zdecydowanie przeważają pozytywne opinie o działaniu bielizny wyszczuplającej. Nie należy liczyć na cud i zakładać, że dzięki bieliźnie stracimy optycznie kilkadziesiąt kilogramów, ale niewielkie różnice, szczególnie w miejscach, w których lubi zbierać się tłuszczyk, z pewnością są zauważalne. Jeżeli nie wierzysz w efekty bielizny wyszczuplającej, udaj się np. z przyjaciółką do salonu, gdzie przymierzysz taką bieliznę i poddaj się ocenie koleżanki. Zapewniamy, że to, czego Ty nie widzisz, inni zauważą gołym okiem! Działanie damskiej bielizny wyszczuplającej nie jest mocne, ale perspektywa wizualnego schudnięcia choćby o 5 kg jest bardzo kusząca.

Jak dobrać bieliznę wyszczuplającą?

Decydując się na zakup bielizny wyszczuplającej, należy być świadomą, z której partii ciała chcemy zgubić kilogramy oraz jak będzie wyglądała sukienka, pod którą założymy bieliznę. Np. do sukienek i bluzek typu tuba sprawdzi się bielizna bez ramiączek; a jeśli naszym kompleksem są zbyt obfite uda, zdecydujmy się na specjalne, wyszczuplające spodenki. Pod obcisłe kreacje warto wybierać bieliznę wyszczuplającą bezszwową, która nie będzie odznaczała się nawet pod najbardziej obcisłą sukienką. Kobiety w rozmiarze plus size także mogą korzystać z dobrodziejstw działania bielizny wyszczuplającej, ponieważ szyta ona jest także w dużym rozmiarze.

Bielizna wyszczuplająca brzuch

Do bielizny wyszczuplającej brzuch zaliczają się m.in. specjalne, wysokie majtki oraz obciskające spódnice. Oba przedmioty mają bardzo dobre opinie, jednakże jako najlepsza bielizna wyszczuplająca brzuch częściej typowane są majtki, ponieważ nie rolują się ani nie zsuwają.

Bielizna wyszczuplająca talię

Bielizną wyszczuplająca talię są znane od wieków gorsety (spokojnie – wyszczuplające gorsety z gorsetami, które widujemy w filmach, wspólną mają tylko nazwę) oraz halki, które oprócz wyszczuplania talii, modelują biodra i pośladki.

Jaka bielizna wyszczuplająca do sukienki?

Decydując się na zakup bielizny wyszczuplającej pod sukienkę, możemy przebierać w halkach, gorsetach, figach i wielu innych rodzajach bielizny wyszczuplającej. Jeżeli nie skupiamy się na odchudzeniu żadnej konkretnej partii ciała, chcemy po prostu, żeby ciało wyglądało smuklej, dobrym rozwiązaniem będzie zakup halki wyszczuplającej. Halkę zakładamy pod sukienkę, a z racji tego, że sama halka przypomina sukienkę, nie będzie się ona (halka), rzucała w oczy. W przypadku bielizny wyszczuplającej do sukienki bez pleców sprawa jest równie prosta – wystarczy sprawić sobie body wyszczuplające, które z tyłu jest bardzo głęboko wycięte.

Jak dobrać rozmiar bielizny wyszczuplającej?

Kupując bieliznę wyszczuplającą, najważniejszą sprawą jest właściwe dobranie rozmiaru. Pierwsze, co należy sobie uświadomić to pod żadnym pozorem nie kupować za małego rozmiaru. Niektóre kobiety żyją w błędnym przekonaniu, że im mniejszy rozmiar bielizny wyszczuplającej, tym mocniejsze wyszczuplenie. „Jeśli masz zamiar kupić za małą bieliznę wyszczuplającą, lepiej nie kupuj jej wcale – zrobisz przysługę swojej sylwetce!” – takie hasło powinno wisieć w przymierzalni każdego salonu z bielizną. Prawidłowo dobrana bielizna wyszczuplająca pod żadnym pozorem nie powinna uciskać. Jeśli nie jesteś pewna, jaki rozmiar bielizny wyszczuplającej jest dla Ciebie dobry, skonsultuj to z obsługą sklepu.

Bielizna wyszczuplająca w ciąży

W czasie ciąży ginekolodzy odradzają używanie bielizny wyszczuplającej, ponieważ ucisk może zagrozić rozwijającemu się dziecku. Również po cesarskim cięciu, czyli potocznej cesarce, należy odczekać kilka tygodni, zanim zdecydujemy się nałożyć bieliznę wyszczuplającą. Pocieszeniem dla przyszłych mam niech będzie informacja, że na rynku dostępne są specjalne pasy poporodowe, których zadaniem jest wyszczuplenie brzucha i talii. W przypadku porodu naturalnego z pasa wyszczuplającego można zacząć korzystać już kilka dni, po pojawieniu się na świecie dziecka.

W wyjątkowych sytuacjach każda kobieta pragnie wyglądać jak milion dolarów. Bielizna wyszczuplająca to magiczny sposób, aby szybko i na jeden wieczór zmienić się z Kopciuszka w Księżniczkę.

 

Może zainteresują Cię również:

Sukienka na wesele – podpowiadamy, jaką wybrać!

Balsam wyszczuplający – jaki wybrać?

Pas wyszczuplający brzuch – czy działa?

Bielizna wyszczuplająca

Pasy wyszczuplające

Bielizna damska