Okrycia wierzchnie

Cena


Kolor

więcej

Marka

więcej

Materiał

więcej

Rozmiar

więcej

Cechy oferty


Czas realizacji zamówienia

więcej

Okrycia wierzchnie

Okrycia wierzchnie czyli różnego rodzaju kurtki, płaszcze czy narzutki to nieodzowny element damskiej i męskiej garderoby w okresie jesienno-zimowym. W przypadku damskich okryć wierzchnich, powinny one nie tylko chronić nas przed pogodą, ale także modnie wyglądać i pasować do naszych codziennych outfitów. Z kolei po eleganckie okrycia wierzchnie, w postaci różnego rodzaju pelerynek czy narzutek, sięgamy przy okazjach wymagających stroju wieczorowego. 

Okrycia wierzchnie do sukni ślubnej

Specyficzną kategorią damskich okryć wierzchnich są te, które zakładamy na suknię ślubną. Mimo że najpopularniejsze są letnie terminy ślubu, to wiele par z różnych względów, decyduje się też na zawarcie związku małżeńskiego jesienią czy zimą. Trudno żeby w takiej sytuacji panna młoda jako okrycia wierzchniego do sukni ślubnej używała puchowej kurtki czy płaszcza. Taka okazja zdecydowanie będzie wymagała czegoś wyjątkowego. Jako zimowe czy jesienne okrycia do sukni ślubnej idealnie sprawdzą się różnego rodzaju krótkie i dłuższe futerka i kożuszki. Oczywiście, jak w przypadku innych ślubnych akcesoriów, najpopularniejsze są te w kolorze białym czy ecru. Wybierając wiosenne czy letnie okrycie wierzchnie do ślubu, możemy postawić na dużo cieńsze i bardziej delikatne fasony. Ich rolą będzie raczej okrycie ramion w czasie mszy w kościele niż ochroną przed niepogodą.

Okrycia wierzchnie do sukienek

Okrycie wierzchnie przyda się również kiedy ubieramy elegancką sukienkę wieczorową. Nasza codzienna kurtka czy płaszcz może nie pasować do eleganckiej kreacji, warto więc mieć w swojej garderobie uniwersalny żakiet czy bolerko. Jako okrycie wieczorowe sprawdzą się także popularne ostatnio pelerynki i narzutki.Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard