XTAR 21700-500PCM 5000mAh Li-ION na Arena.pl
1 / 1
XTAR 21700-500PCM 5000mAh Li-ION
Parametry
Stan
nowy
EAN
Opis
Akumulator XTAR 21700-500PCM 5000mAh Li-ION 3,7V Protected
Akumulator XTAR 5000mAh z zabezpieczeniem PCM, przed rozładowaniem, przeładowaniem, przeciążeniem i zwarciem. O napięciu 3,7V. Akumulator wykonany w technologi litowo-jonowej. Zapewnia większą gęstość energii. Specjalnie zaprojektowany do latarek. Do ładowania akumulatora należy stosować wysokiej jakości ładowarki z odcięciem ładowania przy napięciu nie wyższym niż 4.2V, np. XTAR SC2 lub FC2.
  • Wbudowana ochrona PCM, zapobiega napięciom poniżej 2,5V i powyżej 4,25V
  • Innowacyjna konstrukcja, zapewniająca odporność na uderzenia
  • Wysoki "plus" do zastosowań konsumenckich
  • Niska rezystancja wewnętrzna, wysoka wydajność energetyczna
  • Stabilne napięcie wyjściowe
  • Przyjazne dla środowiska
  • Zabezpieczony przed: rozładowaniem, przeładowaniem, przeciążeniem i zwarciem
Numer oferty: 51580217
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Akumulator XTAR 21700-500PCM o pojemności 5000 mAh to niezawodne źródło energii, które idealnie sprawdzi się w urządzeniach specjalistycznych, takich jak latarki, aparaty czy narzędzia elektryczne. Wykonany w technologii litowo-jonowej, gwarantuje wysoką gęstość energii i stabilne napięcie na poziomie 3,60 V, co pozwala na długotrwałe i wydajne użytkowanie. Zastosowanie oryginalnego ogniwa Samsung INR21700-50E zapewnia wysoką jakość i niezawodność pracy oraz odporność na cykle ładowania i rozładowania. Akumulator posiada zabezpieczenia przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, przeciążeniem i zwarciem, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Jego solidna konstrukcja i certyfikaty, zgodne z wymaganiami rynku europejskiego, gwarantują, że produkt spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Charakteryzuje się także niską rezystancją wewnętrzną i wysoką wydajnością energetyczną, co przekłada się na dłuższy czas pracy urządzeń zasilanych tym akumulatorem. Kompatybilny z szeroką gamą urządzeń, akumulator XTAR 21700-500PCM o minimalnej wadze 0,150 kg jest łatwy w instalacji i użytkowaniu. Wymiary: średnica 21,70 mm ±0,3 mm oraz wysokość 74,80 mm ±0,5 mm zapewniają uniwersalność i kompatybilność z różnymi modelami urządzeń. To produkt dla osób ceniących sobie niezawodność, wysoką pojemność i bezpieczeństwo, które przekładają się na nieprzerwaną efektywność pracy i komfort użytkowania.
Parametry
Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Kod producenta
21700-5000PCM, 6952918341635
EAN (GTIN)
Napięcie
3,60 V
Pojemność akumulatora
5000 mAh
Technologia akumulatora
litowo-jonowy (Li-Ion)
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0,150 kg
Zawiera baterie
tak
Symbol baterii
21700
Technologia wykonania
akumulator litowo-jonowy
Liczba baterii
1
Pojemność
5 000 mAh
Marka
Xtar
XTAR 21700-500PCM 5000mAh Li-ION zdjęcie 1
Podobne produkty
Podobne posty
Ładowarka Li-ion TP4056 PCM micro USB
U Ciebie w poniedziałek
Darmowa dostawa
AKUMULATOR XTAR 18650 3,6V Li-ion 4000 mAh Z ZABEZPIECZENIEM 1 SZTUKA
Darmowa dostawa.
W punkcie w poniedziałek
W punkcie w poniedziałek
U Ciebie w poniedziałek