RSLED

Moja Arena
Podkategorie
cofnij do Oświetlenie
Filtry
Przedziały cenowe
-
Czas wysyłki
Promocje
Filtry
i kategorie
z
1

Oferty

Lampki obrysowe — Arena.pl


Lampa obrysowa, tak zwana obrysówka, montowana jest w celu zwiększenia widoczności pojazdu na drodze i zagwarantowania bezpieczeństwa pozostałym uczestnikom ruchu. Dostępna jest ona w wielu różnych wersjach. Na Arena.pl znaleźć można między innymi lampki obrysowe do przyczepki, lampki obrysowe dachowe czy lampki obrysowe do naczep.


Lampki obrysowe — co warto wiedzieć na ich temat?


Zgodnie z przepisami, lampki LED obrysowe montuje się w pojazdach samochodowych i przyczepach o szerokości przekraczającej 2,1 metra. Wyjątek stanowią pojazdy ciężarowe, które zostały zarejestrowane przed 1 stycznia 1986 roku oraz samochody uprzywilejowane wchodzące w skład taboru Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polski.


Godne polecenia lampki obrysowe od Arena.pl


Jakiego rodzaju lampki obrysowe ledowe znaleźć można na Arena.pl? Godnym polecenia modelem jest między innymi lampka LED SMD HP. Dzięki niewielkim rozmiarom, jest ona niezwykle uniwersalna. Taka lampka obrysowa LED może być wykorzystywana między innymi w branży przemysłowej oraz budowlanej. Lampkę LED obrysową użyć można także w celu oświetlenia wnętrza pojazdu lub mieszkania. Lampka LED obrysowa pełnić może również funkcję lampy ostrzegawczej lub sygnalizacyjnej. Sporo osób wykorzystuje ją także w charakterze oświetlenia dekoracyjnego samochodu, motocykla lub skutera. Omawiany model lampki posiada napięcie zasilania 12 lub 24 V, 3 diody SMD UHP oraz pobór prądu na poziomie 25 mA. Dostępna jest ona w kilku różnych wersjach kolorystycznych. Do wyboru jest tutaj między innymi lampka obrysowa biała oraz lampka obrysowa czerwona. Kolejna propozycja to lampa 18 Super LED FLUX, która została wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na przeciążenia i wstrząsy. Jest to uniwersalny model, który pełnić może funkcję lampy ostrzegawczej, kontrolnej lub sygnalizacyjnej. Lampka posiada zasilanie 12 lub 28 V i jest wyposażona w 18 diod. Pobór prądu wynosi tu 60 mA.


Pokaż więcej