TE6035-50VA-230V/24V Transformator na Arena.pl
1 / 3
TE6035-50VA-230V/24V Transformator
161
z 16 szt.
Dostawa
Darmowa dostawa. Dostawa w punkcie pojutrze
PayPo logo
ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ
Zapłać do 30 dni, bez dodatkowych kosztów
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
ZarazMasz
3.9
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
thumbnail
Parametry
Stan
nowy
Opis
⭐⭐CO WYRÓŻNIA NASZ PRODUKT⭐⭐
1✔️Wytrzymała, żywicowana konstrukcja odporna na uszkodzenia mechaniczne.
✔️ Zgodność z surowymi normami bezpieczeństwa, w tym klasa izolacji B i ognioodporność UL94-V0.
✔️ Szeroki zakres temperatury pracy i częstotliwości, umożliwiający różnorodne zastosowania.
✔️ Kompaktowy rozmiar i konstrukcja umożliwiająca łatwy montaż na płycie.
⭐NIEZAWODNA JAKOŚĆ I WYDAJNOŚĆ!⭐
⭐BEZPIECZEŃSTWO I ZGODNOŚĆ Z NORMAMI!⭐
⭐SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ!⭐
⭐ŁATWY MONTAŻ I KOMPAKTOWY ROZMIAR!⭐
⭐⭐SPECYFIKACJA⭐⭐
✅ Stan: Nowy
✅ Marka: YHDC
✅ Symbol: TE6035
✅ Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1 kg
✅ Kod producenta: TE6035
Numer oferty: 56752080
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Dlaczego warto wybrać transformator TE6035?
Wysoka jakość materiałów
Specyfikacja produktu
Parametr Wartość
Stan Nowy
Marka YHDC
Symbol TE6035
Waga z opakowaniem 1 kg
Kod producenta TE6035
TE6035-50VA-230V/24V Transformator zdjęcie 1
TE6035-50VA-230V/24V Transformator zdjęcie 2
TE6035-50VA-230V/24V Transformator zdjęcie 3
Porównaj produkty
Produkt, który przeglądasz
ZarazMasz
3.9
Stan
nowy
Produkt, który przeglądasz
maex_sklep
4.3
EAN
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany
DŁUGOPIS 3D DLA DZIECI WERSJA PRO DRUKARKA MAGICZNY 3D + WKŁADY 160 METRÓW
Darmowa dostawa.
U Ciebie pojutrze
6 osób kupiło
Promowany
FONTANNA ISKIER-zestaw dla DJ 'NO SMELL'30s2m TR
W punkcie pojutrze
5 osób kupiło
OKULARY SZPIEGOWSKIE UKRYTA KAMERA FULLHD PODSŁUCH
U Ciebie pojutrze
4 osoby kupiły
MASZYNA DO LODÓW TAJSKICH MASZYNKA DO ROBIENIA LODÓW LODY TAJSKIE ICE CREAM
3 osoby kupiły
PADY NAUSZNIKI GĄBKI DO BOSE QC35 QC35 II QC25 QC15 AE2 SOUNDLINK - JAKOŚĆ
3 osoby kupiły
W punkcie pojutrze
BLENDER RĘCZNY BARDZO MOCNY 1900W STALOWA KOŃCÓWKA FUNKCJA KRUSZENIA LODU
2 osoby kupiły
Kamera szpiegowska dyktafon zegarek draVires 64GB + naklejka
2 osoby kupiły
Inni klienci oglądali również
maex_sklep
4.3
PRZETWORNICA KONWERTER TRANSFORMATOR 230V/110V USA
1 osoba kupiła
1 osoba kupiła
Przełącznik YIDI 16A 250VAC SPDT V-15-1C25
mobilserwis
4.6
ZASILACZ TRANSFORMATOR LED 500W 12V 40A IP20 SLIM
ZASILACZ 12V LED MEBLOWY 60W 5A Do Taśmy LED Transformator
ZASILACZ 12V LED MEBLOWY 100W 8,34A Do Taśmy LED Transformator
Handelove
4
ZASILACZ LED 33W 12V TRANSFORMATOR MEBLOWY DO TAŚM OPRAW LEDOWYCH
Handelove
4
Zasilacz LED 120W 10A 12V Transformator Hermetyczny Meblowy do Taśm
Zasilacz LED Transformator Modułowy SLIM Do Taśm LED 250W 12V
Tradimerce
4.6
Tradimerce