SZAFA UBRANIOWA SUM 320W - TG-SUM320W na Arena.pl
1 / 2
SZAFA UBRANIOWA SUM 320W - TG-SUM320W
994
z 48 szt.
Dostawa
Raty 0%
Bezkosztowe raty 0%
× 5 miesięcy, RRSO 0%
PayPo logo
ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ
Zapłać do 30 dni, bez dodatkowych kosztów
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
FarmPetGarden
3.2
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
thumbnail
Parametry
Stan
nowy
EAN
Opis
SZAFA UBRANIOWA SUM 320W - TG-SUM320W UN
Drzwi szafy z zastrzeżoną znakiem przemysłowym perforacją o nowoczesnym designie.
Światło pomiędzy półką wewnętrzną a wieńcem 300 mm. Wszystkie elementy szafy wykonane z blachy 0,5 mm.
Zamek cylindryczny jednopunktowy
Wymiary: 1800 x 600 x 500 mm
Waga 35 kg
Numer oferty: 62770943
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Porównaj produkty
Produkt, który przeglądasz
FarmPetGarden
3.2
Stan
nowy
EAN
Produkt, który przeglądasz
3.6
3.6
Najczęściej kupowane
Promowany
Diatofos na ptaszyńca i piórojady u kur drobiu 1kg
13 osób kupiło
Promowany
Na Kark dla gołębi na piórojady wszy Ovigor 25ml
9 osób kupiło
Koncentrat dla opasów byków Big Byk Neorol 25kg
8 osób kupiło
Trouwit E+Selen Bydło Konie Trouw Nutrition 1L
7 osób kupiło
NaKark Birds dla papug ptaków na piórojady pchły wszy Ovigor 25ml
5 osób kupiło
Dolmilk Capri Preparat Mlekozastępczy Dla Koźląt Dolfos 5kg
4 osoby kupiły
Dolmilk OVI mleko dla jagniąt owiec DOLFOS 5kg
4 osoby kupiły
Inni klienci oglądali również