RYOBI WKRĘTARKA18V ONE+ R18DD3 2x2Ah Bity Torba na Arena.pl
1 / 5
RYOBI WKRĘTARKA18V ONE+ R18DD3 2x2Ah Bity Torba
z 60 szt.
Dostawa
Darmowa dostawa. Dostawa w punkcie w poniedziałek
Raty 0%
Bezkosztowe raty 0%
× 5 miesięcy, RRSO 0%
PayPo logo
ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ
Zapłać do 30 dni, bez dodatkowych kosztów
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
Tradax
4.2
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
thumbnail
Parametry
Stan
nowy
Opis
⭐⭐CO WYRÓŻNIA NASZ PRODUKT⭐⭐
1✔️Niezrównana wydajność - możliwość wkręcenia do 745 wkrętów na jednym naładowaniu.
✔️ Precyzyjna kontrola dzięki dwóm biegom i 24 nastawieniom momentu obrotowego.
✔️ Najwyższa jakość wykonania i trwałość dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów.
✔️ Komfort i ergonomia pracy zapewnione przez oświetlenie LED, podwójny zaczep i system ONE+.
⭐NIESPOTYKANA MOC I WYDAJNOŚĆ!⭐
Niezwykła wydajność wiertarko-wkrętarki RYOBI ONE+ R18DD3 umożliwia wkręcenie aż 745 wkrętów 4x32mm na jednym naładowaniu akumulatora Lithium+ 2.5Ah. Ta niesamowita moc i niezawodność sprawia, że narzędzie to znacznie wykracza poza możliwości konkurencyjnych modeli.
⭐MAKSYMALNA PRECYZJA I KONTROLA!⭐
⭐WYTRZYMAŁOŚĆ I TRWAŁOŚĆ NA LATA!⭐
Wkrętarka została wykonana z najwyższej jakości materiałów, takich jak wytrzymały uchwyt grzechotkowy 13mm, który gwarantuje mocne mocowanie wierteł i znacznie dłuższą żywotność urządzenia w porównaniu do konkurencji. Ergonomiczna rękojeść z miękką okładziną zapewnia pewny i wygodny chwyt nawet przy długotrwałej pracy.
⭐NAJWYŻSZY KOMFORT I WYGODA PRACY!⭐
⭐⭐SPECYFIKACJA⭐⭐
✅ Stan: Nowy
✅ Marka: Ryobi
✅ Zasilanie: akumulatorowe
✅ Napięcie (V): 18 V