3
1 / 8
42
,00 zł
z 300 szt.
Dostawa
Dostawa od 180,00 zł. Dostawa u Ciebie pojutrzeSZCZEGÓŁY
ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ
SZCZEGÓŁY
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
07_PL_SPZOO
3.7
SZCZEGÓŁY
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
SZCZEGÓŁY

42.00 zł
Parametry
Stan
nowy
EAN
5903957009971
Opis
Profesjonalny frez stożkowy marki Kraft&Dele model KD10875 przeznaczony do powiększania i korygowania wcześniej wywierconych otworów. Osadzony w technologii próżniowego lutowania, przeznaczony do szlifierek o gwincie M14. Zaopatrzenie każdego glazurnika.
✅ Przeznaczony do precyzyjnego powiększania otworów
✅ Wysoka trwałość dzięki technologii próżniowego lutowania
✅ Diamentowa powierzchnia zapewniająca wysoką prędkość wiercenia
✅ Kompatybilny ze szlifierkami o gwincie M14
| ⚙ Model | KD10875 |
| ⚙ Gwint | M14 |
| ⚙ Zakres średnic | 2–35 mm |
| ⚙ Materiał | Diament + stal |
| ⚙ Zastosowanie | Gres, marmur, ceramika, kamień naturalny, granit |
✅ Frez stożkowy M14 KD10875
✅ Oryginalne opakowanie
✅ Paragon / Faktura
Numer oferty: 63684535
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Porównaj produkty
Stan
nowy
EAN
5903957017068
Stan
nowy
EAN
5903957002156
Najczęściej kupowane
Promowany

-42%
499,00 zł
290
,00 złBravis
4.9
Promowany

Bravis
4.9
Inni klienci oglądali również
Nowe produkty