HOCO C80A NETWORK CHARGER PD20W/QC3.0 + TYPE-C CABLE WHITE na Arena.pl
1 / 1
HOCO C80A NETWORK CHARGER PD20W/QC3.0 + TYPE-C CABLE WHITE
Parametry
EAN
Opis
Ładowarka sieciowa Hoco C80A, to kompaktowe urządzenie, wyposażone w 2 porty: USB Type-C ze standardem PowerDelivery oraz standardowy USB o łącznej mocy 20W.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowane w oryginalne opakowanie
- Kompatybilne ze smartfonami, tabletami, laptopami
- Wykonana z trwałych materiałów
- Zakres napięcia: 100–240V
- USB1: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A Max
- USB2 Type-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A Max
- Łączna moc wyjściowa: 5V/3A Max
- Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami ładowanymi przez USB
ZESTAW ZAWIERA:
1 x Ładowarka sieciowa Hoco
1 x Kabel USB-C/Type-C
Numer oferty: 55073320
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Ładowarka sieciowa Hoco C80A to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego i bezpiecznego ładowania swoich urządzeń mobilnych. Dzięki 2 porcie USB - w tym nowoczesnemu USB Type-C z technologią Power Delivery - możesz ładować jednocześnie kilka urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy laptopy, a łączna moc 20W zapewnia błyskawiczne odnowienie energii!
Charakterystyka produktu:
  • 100% Oryginalny produkt
  • Zapakowany w oryginalne pudełko
  • Kompatybilność z szeroką gamą urządzeń: smartfony, tablety, laptopy
  • Wykonany z wytrzymałych materiałów
  • Szeroki zakres napięcia: 100–240V