Zestawy

Cena


Kolor

  pokaż

  Marka

   pokaż

   Materiał

   więcej

   Rozmiar

    pokaż

    Cechy oferty


    Czas realizacji zamówienia

     pokaż

     Zestawy ubrań

     Kupowanie damskich ubrań  w gotowych zestawach, nie jest może zbyt powszechne, są jednak sytuacje, w których takie rozwiązanie może zaoszczędzić nam sporo czasu przy kompletowaniu stylizacji. Zestawy ubrań damskich obejmują przede wszystkim eleganckie komplety, damskie garnitury, sukienki z odpowiednio dobranym żakietem itd. Kupując taki zestaw ubrań do skompletowania pełnej stylizacji musimy dobrać tylko buty i ewentualnie dodatki jak torebka czy biżuteria. 

     Zestaw marynarka i spodnie damskie

     Damski garnitur, na który składa się najczęściej zestaw marynarka i spodnie to idealny strój do biura, szczególnie, jeśli Twój pracodawca wymaga ścisłego przestrzegania dress code. Kupując marynarkę i spodnie w zestawie mamy gwarancję, że będą one do siebie idealnie pasować i stanowić zgraną całość. Do biura najlepiej sprawdzą się zestawy z marynarką i spodniami w klasycznych odcieniach czerni, szarości lub bieli.

     Zestawy spodnie i bluzki

     Z kolei jeśli szukacie zestawu ubrań na wesele, chrzciny czy podobną uroczystość, to zamiast damskiego garnituru bardziej odpowiedni będzie gotowy zestaw składający się ze spódnicy i bluzki lub sukienki i żakietu. Zakup takiego damskiego zestawu również pozwoli nam zaoszczędzić sobie wysiłku z tworzeniem i planowaniem stylówki na wesele czy inną imprezę. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla kobiet, które nie przepadają za modowymi zabawami i mają czasami problem z doborem odpowiednich kreacji.


     Powered by
     Beyond
     New Connect
     PayU
     SGB
     Mastercard