Zabawki do piaskownicy

Cena


Marka

  pokaż

  Cechy oferty


  Czas realizacji zamówienia

  więcej

  Zabawki do piaskownicy

  Piaskownica to wyjątkowe miejsce zabaw, w którym dziecko może naprawdę popuścić wodze wyobraźni. Codziennie w piaskownicach, na podwórkach i placach zabaw powstają imponujące piaskowe fortyfikacje, zamki, bajkowe pałace itd. W tych codziennych zabawach dzieciom towarzyszą oczywiście zabawki do piaskownicy. Zestaw zabawek do piaskownicy składający się z wiaderka, łopatki, grabek i kilku foremek do piasku to absolutnie podstawowe wyposażenie każdej piaskownicy. Mimo prostoty tych zabawek w piaskownicy mogą one zapewnić dzieciom rozrywkę na naprawdę długie godziny.   

   


  Zabawki do piasku i na plażę

  Zestawy z wiaderkiem i łopatką to oczywiście nie wszystkie zabawki do piasku, jakie możemy dziś znaleźć. W czasie zabaw w piasku i na plaży idealnie sprawdzą się też różnego rodzaju duże samochody i pojazdy dla dzieci, szczególnie wywrotki czy koparki, zaprojektowane właśnie z myślą o zabawie w piaskownicy. Jeśli dziecko ma do dyspozycji dużą piaskownicę, dobrym pomysłem może być dziecięca taczka, większa łopatka do kopania czy nawet plastikowa betoniarka do piasku.


  Zabawki do piaskownicy dla dzieci

  Dziecięce zabawki do piaskownicy są zwykle wykonane w jaskrawych, przyciągających wzrok kolorach. Oprócz tego, że kolorowe zabawki są atrakcyjne dla dzieci, to także łatwiej znaleźć je w piasku. Wybierając zabawki do piaskownicy dla dzieci, podobnie zresztą jak inne rodzaje zabawek, zawsze należy sprawdzić, czy są one wykonane z bezpiecznych materiałów i posiadają wymagane atesty. 


  Zabawki do piaskownicy dla dziewczynki

  Zabawki do piaskownicy często ozdobione są postaciami znanymi z filmów animowanych czy książek dla dzieci. Wybierając zabawki do piaskownicy dla dziewczynki znajdziecie komplety ozdobione takimi bohaterami jak Elza z Krainy Lody czy przeróżne księżniczki z bajek Disneya. Dla dziewczynki możemy kupić również foremki do piasku w kształcie ulubionych bajkowych bohaterów. 


  Zabawki do piasku dla chłopca

  Zabawki do piasku dla chłopców cieszące się największą popularnością to niezmiennie różnego rodzaju pojazdy i maszyny budowlane. Ciężarówki, wywrotki, koparki z ruchomą łyżką czy spychacze – to tylko kilka propozycji, które znajdziemy w ofercie producentów zabawek do piaskownicy. Jeśli szukacie bardziej klasycznych zabawek do piasku, to możecie wybrać komplet z wiaderkiem i łopatką ozdobiony ulubionymi bohaterami komiksów, jak Batman czy Spiderman.

  Powered by
  Beyond
  New Connect
  PayU
  SGB
  Mastercard