XIAOMI REDMI 4X ZŁOTY 3GB 32GB LTE GLOBAL
3 osoby kupiły 3 osoby kupiły
-23 %
XIAOMI REDMI 4X ZŁOTY 3GB 32GB LTE GLOBAL zdjęcie 1
XIAOMI REDMI 4X ZŁOTY 3GB 32GB LTE GLOBAL zdjęcie 2
Przepraszamy, ale ten produkt w obecnej chwili jest niedostępny.
Wysyłka
Sposób dostawy: Przesyłka kurierska wszystkie metody dostawy ≫
Całkowity czas realizacji: produkt niedostępny
Koszt: 0,00 zł
Wysyłka

Tylko sprawdzeni sprzedawcy

U nas kupisz tylko nowe produkty od wyselekcjonowanych sprzedawców.
Wysyłka

Bezpieczne płatności

Płać tak jak lubisz i bez obaw. Korzystaj z lokalnych i sprawdzonych metod płatności.
Wysyłka

14 dni na zwrot towaru

Masz czas. Spokojnie sprawdź w domu swój zakup i zdecyduj czy jest odpowiedni.
POK

Ochrona zakupu do 50000 zł - zawsze!

Kupuj bez obaw! Nasz Program Ochrony Kupujących jest bezpłatny i obejmuje każdą transakcję.
Pomoc i kontakt

Jesteśmy tu dla Ciebie

Reagujemy zawsze, gdy potrzebujesz wsparcia. Zadzwoń lub kontaktuj się z nami na Facebooku.
Opis produktu
 


Dlaczego kupować od nas skoro konkurencja sprzedaje ten sam produkt taniej? Odpowiedź jest prosta- to nie ten sam produkt. Zdecydowana większość telefonów sprzedawana po niższej cenie to telefony z chińską specyfikacją. Telefony te nie są przeznaczone na rynek europejski lub wręcz wysyłane prosto z Chin! Telefony te nie obsługują pasma B20 co znacząco odbija się na jakości sygnału, a także na wydajności baterii. Jest też ogromna różnica w samym oprogramowaniu.

My GWARANTUJEMY, że sprzedawane przez nas telefony Xiaomi są przeznaczone do dystrybucji europejskiej! Proszę zdecydować czy warto zaoszczędzić kilka złotych.


NOWY XIAOMI 4x 32GB GOLD

 • Procesor Snapdragon 435 8940- 8 rdzeni
 • 32 GB pamięci wbudowanej
 • 720 x 1280 px (5,00") 294 ppi
 • Kamera 13 Mpx
 • System Android MIUI
 • Dystrybucja: Europa/Polska

Stan: Ten telefon jest w 100% nowy, zafoliowany, nieaktywowany.
Pełna faktura VAT 23% do całości kwoty zamówienia!


 


Gdzie nas znaleźć?

 

Adres:
i4less
ul. H. Sienkiewicza 78A
II piętro
25-501 Kielce

Kontakt:
tel: 888 818 188
e-mail: kontakt@i4less.pl

   

Posiadamy certyfikat "Rzetelna Firma":

 

O nas

Do powstania naszej hurtowni telefonów skłoniło nas zamiłowanie do sprzętu marki APPLE. Swoją działalność rozpoczęliśmy na rynku angielskim w 2012 roku. Dzięki towarzyszącej nam na codzień pasji ludzi z wieloletnim doświadczeniem oraz szerokim zakresem kontaktów międzynarodowych, zyskaliśmy zaufanie i wysoką pozycję również na rynku lokalnym.Za główny cel postawiliśmy sobie spełnienie wszelkich oczekiwań klientów. Dbamy o to, aby jakość naszych usług oraz towaru była zawsze na najwyższym poziomie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie ponieważ chcemy aby współpraca z nami dawała możliwie jak najwięcej satysfakcji. Zależy nam na zadowoleniu klientów dlatego zawsze mamy dla Państwa czas. W naszej firmie pracują osoby, które chętnie pomogą przy wyborze modelu telefonu znajdującego się w naszej ofercie oraz odpowiedzą na każde pytanie.Płatność i dostawa
Płatności:
Blik
Visa, MasterCard
Płatność przy odbiorze
Wysyłka towaru w ciągu:
24 h
Dostawa:
Sposób dostawy Płatność Koszt jednej sztuki Koszt kolejnej sztuki Maksimum w paczce Całkowity czas realizacji
Przesyłka kurierska z góry 0,00 zł 0,00 zł 100 szt. produkt niedostępny
Przesyłka kurierska przy odbiorze 0,00 zł 0,00 zł 100 szt. produkt niedostępny
 • Przesyłka kurierska
 • Płatność:
 • z góry
 • Koszt jednej sztuki:
 • 0,00 zł
 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł
 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.
 • Całkowity czas realizacji:
 • produkt niedostępny
 • Przesyłka kurierska
 • Płatność:
 • przy odbiorze
 • Koszt jednej sztuki:
 • 0,00 zł
 • Koszt następnej sztuki:
 • 0,00 zł
 • Maksimum w paczce:
 • 100 szt.
 • Całkowity czas realizacji:
 • produkt niedostępny
 • Reklamacje

  1. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia). 2. W przypadku stwierdzenia wady, Zamawiający może skorzystać z rękojmi i złożyć reklamację lub skorzystać z gwarancji zgodnie z umową gwarancyjną. 3. Reklamacja powinna być złożona na piśmie na Adres korespondencyjny Sprzedawcy i powinna zawierać co najmniej oznaczenie Zamawiającego, w tym jego imię i nazwisko, adres pocztowy, adres e-mail, numer telefoniczny, a w przypadku osób prawnych nazwę, adres siedziby oraz dane kontaktowe osoby upoważnionej do załatwiania spraw związanych ze złożoną reklamacją oraz opis wady będącej podstawą złożenia reklamacji. 4. Sprzedawca rozpatrzy reklamację niezwłocznie jednak nie później niż w terminie do 14 dni od jej otrzymania i o rezultacie rozpatrzenia reklamacji zawiadomi składającego reklamację pisemnie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail podany w reklamacji. 5. Zamawiający, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć rzecz wadliwą na Adres korespondencyjny Sprzedawcy.
 • Odstąpienie od umowy

  Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 • Zwroty

  Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Adres do zwrotu: i4less Sienkiewicza 78A 25-501 Kielce
 • Gwarancja

  Firma Amappeal Barbara Jonkisz niniejszym udziela Nabywcy gwarancji jakości na prawidłowe działanie zakupionego produktu, na okres, który został wyszczególniony w treści aukcji, Okres gwarancyjny rozpoczyna się od daty dostarczenia produktu. Ujawnione w okresie gwarancji wady uniemożliwiające eksploatację sprzętu zgodnie z przeznaczeniem będą bezpłatnie usuwane w terminie 14 dni roboczych od momentu dostarczenia sprzętu do sprzedawcy. Jeżeli wymiana nie będzie możliwa, kupującemu przysługuje prawo do otrzymania zwrotu gotówki. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć towar do siedziby sprzedawcy. Warunkiem uznania reklamacji jest dostarczenie sprzętu nie posiadającego jakikolwiek uszkodzeń mechanicznych, zerwanych lub naruszonych plomb gwarancyjnych, towar musi być w stanie nie naruszonym. Adres do odsyłki: Dawid Jonkisz i4less Sienkiewicza 78A 25-501 Kielce Gwarancja nie obejmuje: - uszkodzeń mechanicznych i wywołanych nimi wad, - uszkodzeń wynikających z nieprawidłowej eksploatacji, konserwacji, instalacji lub stosowania nieoryginalnych akcesoriów - uszkodzeń powstałych na skutek nieprzestrzegania powszechnych zasad eksploatacji sprzętu elektronicznego oraz wszelkich innych uszkodzeń powstałych z winy lub niewiedzy Nabywcy, Gwarancja nie obejmuje problemów współpracy produktu z urządzeniami i oprogramowaniem firm trzecich. Elementy naturalnie się zużywające (min.baterie litowo-jonowe) nie podlegają gwarancji. Nabywca traci uprawnienia gwarancyjne w przypadku naruszenia plomb, nalepek gwarancyjnych bądź numerów seryjnych sprzętu, jak również uszkodzeń w przypadku wszelkich prób napraw i przeróbek podejmowanych przez nieuprawnione osoby lub firmy. We wszelkich sprawach nie uregulowanych powyżej mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.
Strona sprzedawcy ≫
I4LESS
Amappeal Barbara Jonkisz
Sienkiewicza 78A
25-501 Kielce
NIP: 9590762967
REGON: 290877675
Formularz kontaktowy ≫
E-mail sprzedawcy
pomoc@i4less.pl
Telefon sprzedawcy
888818188
Powered by
Beyond
New Connect
PayU
SGB
Mastercard
Santander