mercator24_com

Moja Arena

Sklep mercator24_com na Arena.pl - Rękawiczki lateksowe ☆ Rękawiczki lateksowe jednorazowe (21 ofert)

Podkategorie
Filtry
Przedziały cenowe
-
Czas wysyłki
Promocje
Filtry
i kategorie
z
1

Oferty

Rękawiczki lateksowe


Na sklepowych półkach znaleźć można różnego rodzaju rękawice ochronne. Do kategorii tej zaliczają się między innymi rękawiczki lateksowe. Są one powszechnie wykorzystywane w różnego rodzaju firmach i instytucjach. Z rękawiczkami jednorazowymi lateksowymi spotkać można się między innymi w branży hotelarskiej czy gastronomicznej. Rękawiczki lateksowe jednorazowe to także obowiązkowy element wyposażenia placówek opieki zdrowotnej.

Lateksowe rękawiczki — dlaczego warto je kupić?


Dlaczego warto zdecydować się na zakup produktu, jakim są lateksowe rękawiczki jednorazowe? Ich główną zaletą jest to, że niezwykle skutecznie chronią one przed patogenami, chemikaliami oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Jako że jednorazowe rękawiczki lateksowe pomagają zachować bezpieczeństwo żywności, znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych. Czarne rękawiczki lateksowe są również niezwykle elastyczne i wytrzymałe, co sprawia, że ich zakładanie i zdejmowanie nie sprawia najmniejszych problemów.

Rękawiczki lateksowe pudrowane a bezpudrowe


Rękawiczki lateksowe czarne podzielić można na pudrowane oraz bezpudrowe. Jeżeli chodzi o rękawiczki lateksowe pudrowane, tym, co je wyróżnia, jest to, że od zewnętrznej strony mają one puder ułatwiający ich zakładanie i zdejmowanie oraz zabezpieczający przed przyklejaniem się lateksu do dłoni. Wspomniany puder to skrobia kukurydziana, która skutecznie chroni przed podrażnieniami skóry. Dodatkowo sprawia ona, że dłonie są suche, co znacząco zwiększa komfort pracy. Do zalet pudrowanych lateksowych rękawiczek czarnych zaliczyć można także to, że są one odporne na rozdarcia. Jeżeli chodzi natomiast o rękawiczki lateksowe bezpudrowe, nie wywołują one reakcji alergicznych i nie pozostawiają resztek skrobi kukurydzianej na rękach czy sprzęcie. Tego typu rękawiczki lateksowe niebieskie są powszechnie stosowane w branży medycznej oraz gastronomii.


Pokaż więcej