StrefaSkrzynek_pl

Moja Arena

Sklep StrefaSkrzynek_pl na Arena.pl - Skrzynki na narzędzia (177 ofert)

Podkategorie
cofnij do Narzędzia
Filtry
Przedziały cenowe
-
Czas wysyłki
Promocje
Marka
4
13
Filtry
i kategorie
z
8

Oferty

Skrzynki narzędziowe i pojemniki

 

Jeśli lubisz porządek w swoim garażu lub warsztacie, z pewnością wiesz, jak skrzynki na narzędzia potrafią ułatwić życie. Oczywiście skrzynki narzędziowe czy wszelkiego rodzaju pojemniki na narzędzia różnią się od siebie – pojemnością, trwałością, rodzajem użytego materiału, liczbą przegródek. Wiele tak naprawdę zależy od Twoich oczekiwań oraz tego, ile różnych elementów ma zmieścić wybrana przez Ciebie skrzynka narzędziowa. 

 

Pamiętaj, że solidny pojemnik na narzędzia kupujesz na lata, poza tym to też kwestia bezpieczeństwa. Wszelkiego typu pojemniki magazynowe czy pojemniki narzędziowe powodują, że wszelkie małe i duże elementy pozostają zawsze na swoim miejscu, a nie zalegają gdzieś na wierzchu. Zatem nie dostaną się w niepowołane ręce domowników, zwłaszcza dzieci. 

 

Organizer na narzędzia

 

Skrzynki i pojemniki mają swoje organizery narzędziowe. Dzięki temu w odpowiedniej przegródce możesz umieścić pojemnik z określonym rozmiarem śrub, nakładek czy nakrętek. Skrzynka narzędziowa ma często w pokrywie zamontowane praktyczne organizery na narzędzia. Pojemniki te mają twardą przezroczystą pokrywę, dzięki czemu widzimy, jakie drobne elementy kryją się w opakowaniu. Niektóre organizery mają także modułowe szafki narzędziowe.

 

Tablica narzędziowa

 

Tablica na narzędzia to świetny przykład na to, jak optymalnie wykorzystać przestrzeń i zarazem uporządkować narzędzia, by zawsze były pod ręką. Tablica warsztatowa narzędziowa wyposażona jest w specjalne uchwyty i haczyki, dzięki temu każde z narzędzi, niezależnie od wagi i przeznaczenia, znajdzie na niej swoje miejsce. Tablica ścianka narzędziowa do garażu? A może do magazynu, hali produkcyjnej czy przydomowego warsztatu? W każdym z tych pomieszczeń ścianka narzędziowa sprawdzi się znakomicie.

 

Walizka na narzędzia

 

W tej kategorii znajdziesz również walizki serwisowe na kółkach oraz walizki na narzędzia, które pozwolą Ci uporządkować wyposażenie Twojego warsztatu lub garażu. Nadal popularna wśród elektryków, hydraulików czy mechaników jest walizka na narzędzia aluminiowa przeznaczona do noszenia narzędzi ręcznych.

 

 

 

Przeczytaj na blogu

Zestaw kluczy idealny prezent dla majsterkowicza
Klucze imbusowe - narzędzie niezbędne w każdym domu
Narzędzia dla mechanika - jak wybrać

Pokaż więcej